Gelin ayakkabısı seçerken bilinmesi gerekenler

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Gelin ayakkabısı seçerken bilinmesi gerekenler
düz gelinlik ayakkabıları düz gelin ayakkabısı gelin ayakkabıları
Gelinlik seçmek kadar gelinliğinizin altına giyeceğinizi ayakkabıyıda seçmek çok önemlidir...Buyrun size gelin ayakkabısı seçmenin incelikleri :tik:Düğün günü tebrikleri ayakta kabul edeceğinizi dans edeceğinizi kuaföre stüdyoya bu ayakkabılarla koşturacağınızı düşünürsek ayakkabı seçiminin de ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. Bu nedenle ayakkabınızı seçerken rahat olmasına fazla yüksek topuklu olmamasına ve ayağınızı terletmeyecek yumuşak bir deriden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekiyor.Ve unutmayın aAyakkabınız uzun etekli bir gelinlik modeli giyseniz bile görünecektir.

Ayakkabı seçerken ayakların akşam saatlerine doğru şiştiğini unutmayın. Ayakkabınızı çorapsız giymemenizi öneririz ama çorapsız giyecekseniz pudralamanız önerilir. Topuk konusunda karar verirken damat ile boy uyumunuzu da düşünün.

Eğer sipariş verip ayakkabınızı imal ettirecekseniz ayakkabınızın gelinlik provasına yetişmesine dikkat edin. Gelinlik kumaşınızı kullanarak ayakkabı imal ettirebilirsiniz.

Ayrıca topuklu bir model giymekte ısrarcıysanızo gece için biri diğerine göre daha düz daha rahat bir modeli de yanınıza bulundurarak istediğinizde
değiştirebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Son olarak ayakkabınızın altına evlenmek isteyen kız arkadaşların adını yazmayı da unutmayın!
 
Üst