Gelin dertleşelim.

Dikkat ettim hep yaptığınız iyilikleri yazmışsınız.. Acaba hiçmi hata yapmazsınız??
Elbette yapıyorum belki dediğinizi duyar gibiyim...

HANDANCIM
doğru bir soru sormuşsun canım
ama ben sanki telaşdan onu yazmamışım.yani ben yaptığım iyilikleri sayarken, yapabileceğim kötü davranışların, düşüncesizliklerin , ilgisizliklerin önüne geçme çabasındayım.
şükür insanlara pek kötülüğüm olmaz amaaaaa
ben çevremi, eşimi dostumu, arkadaşlarımı olurya belki, ilgisizliğimle, veya düşüncesizliğimle kırmaktan korkuyorum.olurya bilerek bilmeyerek, bir şey yaptıysam, bu hareketlerimle gönüllerini okşarım diye düşünüyorum.
kötülükleri saysam doğrusun, belki yapmışımdır.
ama ben pek kötülük yapmam kızzzzzzzzzzzz
valla bak
ancak kendime yaparım , kötülük her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür, üzülürüm.kendime yaniiiiii

Dikkat ettim hep yaptığınız iyilikleri yazmışsınız.. Acaba hiçmi hata yapmazsınız??
Elbette yapıyorum belki dediğinizi duyar gibiyim...

HANDANCIM
doğru bir soru sormuşsun canım
ama ben sanki telaşdan onu yazmamışım.yani ben yaptığım iyilikleri sayarken, yapabileceğim kötü davranışların, düşüncesizliklerin , ilgisizliklerin önüne geçme çabasındayım.
şükür insanlara pek kötülüğüm olmaz amaaaaa
ben çevremi, eşimi dostumu, arkadaşlarımı olurya belki, ilgisizliğimle, veya düşüncesizliğimle kırmaktan korkuyorum.olurya bilerek bilmeyerek, bir şey yaptıysam, bu hareketlerimle gönüllerini okşarım diye düşünüyorum.
kötülükleri saysam doğrusun, belki yapmışımdır.
ama ben pek kötülük yapmam kızzzzzzzzzzzz
valla bak
ancak kendime yaparım , kötülük her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür, üzülürüm.kendime yaniiiiii

Asla kötülük diye bir kelime kullanmamışım...
Hiçmi hata yapmazsınız dedim...

(cümleyi doğru anlayalımda!!!):)

Bazi kisiler,akrabalik derecelerini kullanarak karsisindaki kisinin ona cok iyi davranmasi gerektigini vaya onun icin bir seyler yapmak zorunda oldugunu dusunuyor,iste buna cok kiziyorum.Ornegin akrabaniz olan ve sevdiginiz bir kisiye cani gonulden bir iyilik yaptiniz veya bir seyler hediye aldiniz goturdunuz yada bir sekilde yardim ettiniz,karsinizdakinin tavri aynen soyle mecburen yapacak ben yengesi,enistesi,halasi vb degil miyim seklinde...iste bu be hareket beni deli ediyor.
Bu mecburen yapacak dusuncesi,benim dusunmedigim bir yon,boyle dusunenler de pek bana uymuyor,bende bu konuda dertleseyim dedim.Mecburiyet benim icin ucuncu,dorduncu hatta sonuncu sirada,birsey yapiyorsam sevdigim ve istedigim icin yapmaliyim,mecbur oldugum icin degil.

bende bırseyler yazmak ıstedım belkı dert belkı bır sorun bılmıyorum ama nasıl bas etmek ıstıyorum yaa ben cok acelecıyım yanı hersey hemen olsun ıstıyorum olmassa agresıf oluyorum bunun ustesınden gelmek ıstıyorum napıcamı bılmıyorum o zman kırıyorum cevremdekıler elımde degıl ama sonra vıjdan azabı cekıyorum yaaa

hayat zor

bunu demekle hersey anlasiliyomu bilmiyorum ama gercektende bu böyle.cevremizdeki insanlarin kisiliklerini anlamak onlara uyum saglamak onlari memnun etmek derken bi anda senin basina bisey geliyo bi bakiyosun kimsen yok yalnizsin........

o yüzden kimseye hak ettiginden fazlasini vermiyeceksin ki sonrasinda sen üzülmeyesin

Geri