gelin gelin tazecik bi köşem olduuuuuuuuu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bir mola verin köşeme gelin:)

Kızlar bir mola verin köşeme gelin:)

merhaba kızlar hepinizi köşeme bekliyorum keyifli sohbetler 5 çayı kahveler börekler sizleri bekliyor tabi bende sizleri bekliyorum....:e112:
  2. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  3. buda benim köşem gelin denize

buda benim köşem gelin denize

off sıcaklardan bunaldım benim köşemde deniz kum ve güneş tadını çıkaralım istanbulda giden kimler varrr
  4. Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

Kızlar kim kimin hakkında ne düşünüyosa buraya yazsın bakalım birbrimiz hakkında ne söyleyeceğiz benim okadar güzel düşüncelerim varki sizlerinkinide merak ediyorum kızlar ben ölsem benim hakkım da ne sölersiniz hani hoca derya merhume hakkındane bilidiiz diye bende size soruyorum Eylülmehmetutkuyu nasılbilirsiniz??
  5. Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri

Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri

ah bi gele şarkı sözleri, öykü gürman kınıfır şarkısı sözleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele sözleri, urfalıyım ezelden dizi müzikleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele kim söylüyor Ekranların yepyeni dizisi "Urfalıyım Ezelden" nihayet seyircisi ile buluştu. Kanal d ekranların da dün akşam yani 12 Ekim 2014 tarihin de başlayan dizi özellikle müzikleri ile...

Sayfayı Paylaş