gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
gelin makyajı ile ilgili neler önerirsiniz
Selam. Ben bu yaz inşaallah gelinlik giyeceğim,evleniyorum.Yalnız gelin makyajı konusunda çekincelerim var. Ağır ve aşırı makyaj istemiyorum.Öte yandan güzel olmak ta istiyorum.Tecrübeli hanımlar neler tavsiye edersiniz?

Soğuk havalarda terlemeye karşı daha az tedbir alabilirsiniz. Ama yaz gelini iseniz mat fondöten ve mat pudralar kullanmanız gerekir.Bu sezon İstediğiniz kadar koyu göz makyajları yapabilirsiniz. Sırf siyah ve hafif kahve ile gölgelendirmiş bir göz makyajı ideal. Tabiki makyaj teknikleri ni kullanarak bunu yapmak gerekli.

Elmacık kemiklerinizi iyice ortaya çıkarabilirsiniz, belirgin olmasından çekinmeyin.Yalnız Göz makyajıyla doğru orantılı olmasına dikkat edin.Dudak Makyajı Yaptığınız göz makyajıyla uyumu bozmadan.Koyu göz makyajında nötr dudak makyajı Hafif göz makyajlarında daha belirgin dudaklar olabilir. Örneğin bordo ruj.Biraz fazla mı iddialı diye düşünürseniz eğer tercih size kalmış.Dudak makyajının koyu olmasından çok hoşlanmayanlar için o zaman tercih iyi bir göz makyajı olmalı.

Geri