Gelin Makyajı ( Öncesi-Sonrası) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  2. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  3. kadınların öncesi ve sonrası resimli

kadınların öncesi ve sonrası resimli

resimli kadınlar diyet öncesi ve sonrası
  4. Makyaj öncesi

Makyaj öncesi

işte kusursuz makyaj için makyaj öncesi öneriler Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt kremle birlikte boyayı da emebilir özellikle allık sürerken parça parça bir...
  5. Makyaj Öncesi ve Sonrası Görüntülere İnanamayacaksınız!

Makyaj Öncesi ve Sonrası Görüntülere İnanamayacaksınız!

bu konu makyaj öncesi ve sonrası görüntülere yer vermektedir. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözünden yola çıkarak bu sözün doğruluğunu size ispat etmek adına kadınların makyaj öncesi ve sonrası görüntülerini foto galeremizde bir araya topladık. Kadınların makyaj sonrası değişimlerini gördüğünüz de gözlerine inanamayacaksınız. Benim resmen ağzım açık kaldı. Bir makyaj insanı ancak...

Sayfayı Paylaş