1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Saçı Modelleri 2016

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evlilik kararından hemen sonra gelin adayları giyeceği gelinlik modelinden, aksesuarlarına, makyajından gelinbaşına kadar en ince detaylar da bile ince eleyip sık dokuyarak araştırmalar yapar. Kusursuz bir gelin olmak adına yapılan araştırmalar için de yer alan gelin başı modelleri gelin adaylarının gelinlik modeline, saç rengi ve uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sizler için en beğenilen ve en yeni gelin saçı modellerinden derlediğimiz görsel örnekleri bu yazımız da paylaşıyoruz. < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Gelin Saçı Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Sac Modelleri

Gelin Sac Modelleri

salık saçlı gelinler gelinlik sac duzumleri
  2. 2012 Gelin saç modelleri

2012 Gelin saç modelleri

2012 gelin saç modelleri, uzun gelin saç modelleri, kısa gelin saç modelleri, şekilleri, trendleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar İster uzun, ister kısa olsun, hangi saç tipi olursa olsun, önemli oaln doğru saç modelini yakalamaktır diyor ve bu makalemizde, 2012'nin en güzel ve en trend gelin saç modellerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. 2012 gelin saç modasında, saç...
  3. Şık Gelin Saçları 2012

Şık Gelin Saçları 2012

gelin saçları gelin saç modelleri 2012 Havaların ısınmaya başlamasıyla birklikte düğün sezonu da açılmaya başladı melekler :) Artarak devam edecek olan düğünlerden biri de sizinkiyse , şimdi sizi bir telaş almıştır. Gelinlik modeli , ayakkabısı, çiçeği, salonu, davetiyesi derken kırk parçaya bölünmüş bir şekilde oradan oraya koştururken canınız çıkacak. Biz de bunu düşünerek...
  4. Örgülü Gelin Saçı Modelleri 2016

Örgülü Gelin Saçı Modelleri 2016

Gelin saçı modelleri günümüz de oldukça modern ve şık tasarımlar ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Gelin adayları bazen aylar öncesinden itibaren gelin başı modeli için titiz bir araştırma yaparlar. Kısa saçlı gelin adayları bile dilediğin de kaynak yada postiş eklentileri ile upuzun saçlara sahip olarak düğün günün de herkesi şaşırtabiliyor. Bana göre şimdiki gelin adayları oldukça...
  5. 2016 Saç renkleri ve kesimleri

2016 Saç renkleri ve kesimleri

Kadınların güzelliğine güzellik katan saçlarıdır.Doğru kesim,doğru boya ile stilinizi yansıtabilirsiniz.Bu yıl saçlar iddalı renkler ve kesimlerle karşımıza çıkıyor.İddalı platin sarıları,neon renkler,kaır kızıllar ,şarap tonları,küllü kumrallar,bal köpüğü ombreler yılın trendleri arasında.2016 yılın saç trendleri neler yazımıza devam edicez .Yalnız hazır konumuz saç renklerinden ve...

Sayfayı Paylaş