1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin saç modelleri gelin saçı saçları nişan saç modelleri 2011 gelinlik sac duzumleri 2011

Gelin başları yada saçları belkide gelinliğinin modelinden sonraki en önemli unsur. Hatta ben bir geline bakınca ilk saçına makyajına , sonra gelinliğine bakar ayakkabısını göremedim diye çıldırırım. Eger ki nazım gecen biri ise açtırır bakarım:D Gelin dedigin Saçları ile o kadar güzel olmalılar ki günlerce güzelliğiyle dillere destan güzel bir gelin olmalılar. Yapılan gelin başı saç modelleri topuz yada açık saç modeli olabilir ki ben açık istiyorum. Saç modelleri biraz da gelinliğin modeline göre değişmekte tabi .Genç kızlarımız ben sizlere biraz yada elimden geldiği kadarıyla en modern modelleri bulmaya çalıştım.

Tuqcecim kapma benim modellerimi Asim'e sülerim Kelepçeleriyle gelir ona göre :D hahaha
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Young bride bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    süper modeller varrrrrrrrrrrrrrrr :D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.158
    Ödül Puanları:
    113
    Süper modeller :D

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Postişli gelin saçı modelleri yeni

Postişli gelin saçı modelleri yeni

postişli gelin saçı modelleri postişli gelin başı modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Biz kadınlar depresyona girince, depresyondan kurtulmak için ilk iş kuaföre gider saç rengimizi değişir ya da daha da büyük bir cesaret gösterip saçlarımızı kestiririz. Ve çoğumuz saçlarımızı kestirdikten sonra pişman olur, saçlarımız hemen uzasın ister ve çabuk saç uzatması için ne gerekiyorsa...
  2. En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

En yeni Topuz Modelleri Geldi Meleklerim

2011 ve 2012 yılında resimden görüleceği üzere tanınmış Dünya Ünlüle'rinin kullandığı topuz saç modellerini sunuyoruz kızlar. Bakın bakalım beğendiğiniz olur ise nasıl olsa zor yaptıracaksınız :D:D 2012 Topuz Modelleri Süpper modeller değil mi kızlar ? Eee peki saçlarımız böyle olacak ise özel birşeyv ardır değil mi ? Belki Nişanınız vardır...
  3. Yepyeni Gelin Saçı Modelleri Harika !

Yepyeni Gelin Saçı Modelleri Harika !

2012 gelin saç modelleri 2012 gelin saçı trendleri Gelin saçı topuz modelleri ya da maşalı saçlar artık herkeste var diyorsanız yepyeni 2012 gelin saçı modelleri dosyamızı görmemişsiniz demektir melekler :) Birbirinden şık ve modern topuzların, aksesuarlı gelin saçlarının bulunduğu dosyamızı sizlerle paylaşıyoruz...
  4. İşte Evlenecek Meleklerimize La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri...

İşte Evlenecek Meleklerimize La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri...

La Sposa 2013 Gelinlik Modelleri La Sposa 2013 Gelinlikleri Evlenecek meleklerimiz kışa girmeden düğün hazırlığı içindeyseniz eğer bu gelinlik modellerini görmeden evlenirseniz çook üzülürsünüz...İşte ta meleklere yakışacak bu gelinlikler muhteşem...Gelinliğiniz aylarca konuşulsun istiyorsanız bence bu gelinlikler tam idealdir....La Sposa 2013 Gelinlik Tasarımları muhteşem ötesi.......

Sayfayı Paylaş