1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

gelin sacı modelleri....

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

gelinlik sac duzumleri gelin sac duzumleri gelin saçı modelleri 2011 saç modelleri 2011 dügün

ahhh hangimiz istemeyiz kii en özel günümüzde güzel saclara sahip olmayı....şu sıra evlillik hazırı içinde olan meleklerim işte size benden birkaç fikir....buyrunn umarım begenirsiniz...

Son düzenleme: 17 Şubat 2011
    renesme bunu beğendi.
gelin sacı modelleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Sac Modelleri

Gelin Sac Modelleri

salık saçlı gelinler gelinlik sac duzumleri
  2. Gelin başı saç modelleri

Gelin başı saç modelleri

gein başı helen saç modelleri helen saç modeli modeli ben çok beğendiim..evlencek olan melişlerim bir de siz bakın beğenebilcekmisiniz??
  3. 2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 Gelin Saçı Modelleri

2010 gelin saçı modelleri salık saç modelleri 2010 gelin saç saçı sa Sevgili meleklerim bu sene gelin saç modelinde harika bir fikir olarak iki adet tüy kullanılmış. Ayrıca tüyle kullanışlı boncuklu takılarla da süslenmiş. Ayrıca giyim ve saçı tamamlamak için kullanılan küpeler de tam bir uyum ve mükemmellik sağlayarak tam bir uyum içinde mükemmel bir gelin saçı ortaya çıkmış. Eğer sizde...
  4. Şık Gelin Saçları 2012

Şık Gelin Saçları 2012

gelin saçları gelin saç modelleri 2012 Havaların ısınmaya başlamasıyla birklikte düğün sezonu da açılmaya başladı melekler :) Artarak devam edecek olan düğünlerden biri de sizinkiyse , şimdi sizi bir telaş almıştır. Gelinlik modeli , ayakkabısı, çiçeği, salonu, davetiyesi derken kırk parçaya bölünmüş bir şekilde oradan oraya koştururken canınız çıkacak. Biz de bunu düşünerek...

Sayfayı Paylaş