1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

gelin sacı modelleri....

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

gelinlik sac duzumleri gelin sac duzumleri gelin saçı modelleri 2011 saç modelleri 2011 dügün
    ahhh hangimiz istemeyiz kii en özel günümüzde güzel saclara sahip olmayı....şu sıra evlillik hazırı içinde olan meleklerim işte size benden birkaç fikir....buyrunn umarım begenirsiniz...

Son düzenleme: 17 Şubat 2011
    renesme bunu beğendi.
gelin sacı modelleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Kızlar "Evet" demenize çok az mı kaldı... O zaman hemen saç modellerine bakın... ve kuaförünüze gidin...mutlaka deneyin istediğiniz modeli...Sonra pişman olmayın meleklerim..Çünkü düğünden sonra sadece fotoğraflar kalıyor...
  2. Gelin Saçı Modelleri 2016

Gelin Saçı Modelleri 2016

Evlilik kararından hemen sonra gelin adayları giyeceği gelinlik modelinden, aksesuarlarına, makyajından gelinbaşına kadar en ince detaylar da bile ince eleyip sık dokuyarak araştırmalar yapar. Kusursuz bir gelin olmak adına yapılan araştırmalar için de yer alan gelin başı modelleri gelin adaylarının gelinlik modeline, saç rengi ve uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Sizler için en...
  3. Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir...
  4. En beğenilen gelin saçı modelleri

En beğenilen gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş