1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mawi den sizler için seçtiği abiye modeller

Mawi den sizler için seçtiği abiye modeller

Eğer abiye model arıyorsanız şimdi size çok farklı ve şık bazı modelleri tanıtmak istiyorum.. İlk vereceğim model çok yeni bir tasarım olmasada hala birçok kişinin kullanışlığının kolaylığı açısından tercih edilmektedir.ortamına göre üzerindeki boleroyu çıkartıp kullanabilirsiniz. Eğer özel gününüz soğuk havalarda oluyorsa boleroyla kullanmanızda fayda var her iki şekildede tercih meselesi...
  2. Şifon Tunik 2012 Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Şifon Tunik 2012 Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

yazlık şifon tunik modelleri şifon tunik modelleri 2012 Sevgili melekler, yaz aylarının en kullanışlı ve kurtarıcı giyim parçası olan şifon tunikler bu yaz da hanımların gözdesi durumunda. Hem gündüz hem gece, hem şişman hem zayıf bayanların tercih ettiği şifon tunikleri sahillerde de şehir içinde de bol bol göreceğiz. Bu konumuzda şık ve gösterişli yazlık şifon tunik modelleri içinden...
  3. Son Derece Şık Şamdan modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz 2012

Son Derece Şık Şamdan modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz 2012

şamdan modelleri şamdan çeşitleri Ev dekorasyonu için zaman zaman aksesuarlardan faydalanırız melekler. Bu aksesuarlar biblo ve çeşitli objeler olacağı gibi şamdan çeşitleri gibi işlevsel şeyler de olabilir. Bu yazımızda sizlere modern salonlar için tasarlanmış şık şamdan modelleri içinden bazılarını paylaşmak istiyoruz.. :)
  4. 2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

2012 Yazlık Pantolon Modellerinden Sizler İçin Seçtiklerimiz

Yazlık Bayan Pantolonlar Yazlık Bayan Pantolon Modeli En kurtarıcı giyim parçası olarak sevdiğimiz pantolonlar, yazın da üstümüzde melekler :) Özellikle bu yazın modası rahat ve şık palazzo pantolonlar ister spor ister klasik her şekilde kullanılabiliyor. Pantolondan vazgeçemeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Yazlık Bayan Pantolonlar ile bu yazın trendi keten, kanvas, pamuklu...
  5. Kına gecesi için gelin saçı modelleri

Kına gecesi için gelin saçı modelleri

Kına gecesi gelinsaçı modelleri, kına gecesi gelin saçı tasarımları, kına gecesi gelin başı saç modelleri ile sizlerleyiz. Malum artık okullar da artık kapanarak uzun bir yaz tatiline girdi. Aylardır yaz tatilini bekleyen birçok çift mutlu günlerini kutlamak için artık gün sayıyor. Özel günlerin en çok tercih edildiği yaz ayların da gelin olacak gelin adayları, düğünden bir önce ki merasim...

Sayfayı Paylaş