Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlere Özel İnci Küpeler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Gelin, gelin takıları, inci küpeler, inci küpe modelleri, inci takılar, inci takı modelleri, 2011 inci takılar, 2011 gelin takıları

Bana göre gelinliğe en çok yakışan takı inci...Birbirinden şık ince küpelerle düğün günü çok daha şık olucaksınız melekler...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Gelinlere Özel İnci Küpeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küpede inci farkı

Küpede inci farkı

inci küpeler alıntıdır
  2. inci küpeler

inci küpeler

inci küpeler her kıyafete rahatlıkla uyabilen takı şüpesiz incidir..işte bi kaç inci küpe modeli...(aramızda kalsın da ben pek beğenmedim açıkcası)
  3. 2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

Hepsini midyenin içinden çıkardımda getirdim güzel mekanın melekleri için:DSizleri bu masum güzelliğin zarafetiyle buluşturmak için.Eminim ki hepinizinde çok hoşuna gidecek ve çok yakışacaktır:tik:
  4. Goldaş'ın özel inci tasarımı

Goldaş'ın özel inci tasarımı

goldaş inci goldaş inci kolye Kadınların vazgeçemediği aksesuarların başında gelen inci, bu kez Goldaş’ın özel tasarımlarıyla hayat buluyor. Beyazlığı ile saflık ve erdemin sembolü olarak kabul edilen inci, bir çok kültürde gelinlerin tercih ettiği düğün takılarının başında yer alıyor. Bu vazgeçilmez malzemeyi pırlanta ve altın ile bir araya getirerek, özel ve farklı tasarımlara imza atan...

Sayfayı Paylaş