1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

gelinlik çantaları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gelinlik çantaları

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    emeğine sağlık canım güzel çantalar

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

bişey değil canım 2 tane bulabildim fazla bulamadım ama ilk olan çok güzel yaaa

gelinlik çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik Eldivenler..

Gelinlik Eldivenler..

gelinlik eldivenleri Ayakabisi,kemeriymis cantasiymis duvagiymis derken eldiven giymek isteyen gelinlerimiz modelleri nerde bulacaklarini artik biliyorlar.. Meleklermekanimiz gelin melek adaylarimiz icin herseyi herseyi dusundu.. Her kadin icin cook ozel olan o gunun olabildigince guzel gecmesini kim istemez.. Detaylara onem veren biz hanimlar tabi ki herseyimizin en azindan mukemmel olmasini...
  2. Nostaljik Gelinlikler

Nostaljik Gelinlikler

Bir zamanların gelinlerin giymiş olduğu gelinlikler bakın nasılmış:)Şu an belkide çok tuhafımıza giden bu modeller ve gelin makyajları o dönemlerde oldukça şık ve gösterişli olan modellerdi.Sizleri nostalji rüzgarına bırakarak eski gelinlik modeleriyle başbaşa bırakıyorum.
  3. 2011 Gelinlikleri

2011 Gelinlikleri

engüzelgelinlikler gelinliklere bak gelinlıkler 2011 gelinlikleri 2011 yılına özgü modeller ile buluşturuyoum sizleri meleklerim.Evlenmeyi düşünen melekler uğramadan geçmeyin derim.Evlenmiş olanlar ise nikah tazelemeyi düşünebilirsiniz.:tik: Evlenmeyi düşünen meleklerimiz hayalini kurduğunuz gelinlik modeli belkide buradadır.En güzel geceniz unutulmaz olsun ve geceniz kadar sizde güzel olun...
  4. Gelinlik makiyajları

Gelinlik makiyajları

gelin makiyajlari gelinlik makiyajlari goz en guzel makiyajlar Gelinlik makyajlarımıydı ya o yoksa :) Eee iyide niye makiyajlari dedik. Rahmetli nenemden dolayı öyle dedim kızmaca darılmaca yok. Hep değişik kullanırdı kelimeleri, eski insandı vesselam. Makijay derdi :D Nur içinde yatsın. GELİNLİK - GELİN MAKYAJLARI Öncelikle göze makyaj yapılacak ise BURADAKİ videoyu izlemenizi tavsiye...
  5. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş