1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlik Cepkenleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

gelinlik cepkenleri gelinlik cepken modelleri cepkenli modelleri cepkenli 2010 2011
    Gelinlerimizi cepkensiz bırakmaz olmaz onlar için en cici cepkenler burada.:)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylşm için tatlım....

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Bunlar biraz büyük gibi dar olsa daha hoş durur:)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen nakış işlemeli dar olnalar var onlar daha şık durur bnce

Gelinlik Cepkenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Mini Gelinlere Gelinlikler

Mini Gelinlere Gelinlikler

gelinlik, modelleri, çeşitleri, düğünde giyilecek, çocuklara gelinlik modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar Dün gelinlik bakmak için Yonja moda evine gittim.. Allahım onlarda ne bu küçük hanımefendilere göre olan mini mini gelinliklere bayıldım:) Sizlerde bakın hanımlar ..
  3. Ünlülerin gelinlikleri

Ünlülerin gelinlikleri

ünlülerin gelin saç modelleri ünlülerin gelinlikleri gelinlikli fotoğrafları çağla şikelin gelinliği tanyeli gelinlik modeli ünlülerin gelinlikleri, gelinliği, modelleri, 2011, fotoğrafları, saç modelleri, halleri ve dahası burada akradaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda, sizlerle ünlülerin geliliklerini ve gelin saçalrını inceleyeceğiz:) kimbilir aramızda, ünlülerimizin...
  4. beyaz gelinlik

beyaz gelinlik

Herşey bu kadar kolaymıydı küçüklükten beri hayalini kurduğum an gelmişti. ben ise çıkmaz bir yolda ne yapacağımı bilmeden dolaşıyordum annemin bağırışı kulağımda, hata mı yaptım ama ona Öleceğimi söyleyemezdim ya bırakırsa beni nefes alamıyordum ben düğünüme iki gün var ben ise bir kararın eşiğindeyim uzun zamandır beyaz bir gelinliğin içinda kendimi hayal ediyordum herkes bana bakıyordu son...

Sayfayı Paylaş