1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Gelinlik Eldivenler..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

gelinlik eldivenleri Ayakabisi,kemeriymis cantasiymis duvagiymis derken eldiven giymek isteyen gelinlerimiz modelleri nerde bulacaklarini artik biliyorlar..
    Meleklermekanimiz gelin melek adaylarimiz icin herseyi herseyi dusundu..
    Her kadin icin cook ozel olan o gunun olabildigince guzel gecmesini kim istemez..
    Detaylara onem veren biz hanimlar tabi ki herseyimizin en azindan mukemmel olmasini isteriz..nasilsa insan bir kez gelin olur yani cogumuz en azindan,neden hersey istedigimiz gibi olmasin ki.
    Hem o gun gozler kimin uzerinde olur??
    Tabi ki gelinlerin..
    Dolayisiyla...
    Imzayi atarken guzel ve harika eldivenler sart!...

Gelinlik Eldivenler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atkılar Eldivenler

Atkılar Eldivenler

2010 yılına girdiğimiz şu günlerde yepyeni atkı eldiven ve bere modellerini sizlerle paylaşıyorum
  2. Deri eldivenler

Deri eldivenler

parmaksız deri eldiven deri eldiven modelleri beyaz kırmızı Kışın ellerimiz üşümesin diye kullandığımz eldivenlerin deri olan versiyonu hiç kulanmadım ama sıcak tutuyordur diye düşünüyorum.Beğendiğinizi kullanın şıklığınıza şıklık katın.:tik:
  3. Emo Eldivenleri

Emo Eldivenleri

emo eldivenleri Emolarında elleri üşümesin şirin eldivenler (üstündeki resim hariç şirin :D)
  4. Sevimli eldivenler

Sevimli eldivenler

Çılgın tasarımlar Eldiven örnekleri Bu tasarımcılar hiç rahat durmayacakalr. Bu tasarımda çok basit ama sevimli olmuş. Bu insan yüzlü eldivenler insanı güldürüyor. bulaşık yıkarken eldiven takar mısınız bilmiyorum ama bu eldivenler grçekten takılır:)

Sayfayı Paylaş