1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

gelinlik kızlar buraya!!!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

2011 gelinlik modelleri,2011 gelinlik modası,2011 gelinlik modelleri ve fiyatları,2011 gelinlikleri,2011 kabarık modeller [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

gelinlik kızlar buraya!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocukların gelinlikler

kız çocukların gelinlikler

kız çocuğu gelinlikleri kız çocuk gelinlikleri çocuk gelinlik modelleri çocukları için gelinlikler gelinlik alıntıdır
  2. bir annenin gelinlik kızına nasihatları*

bir annenin gelinlik kızına nasihatları*

sevgili kızım; hayata atılma çağına gelen her kadın bir kocaya, her kocada bir kadına muhtaçtır. artık sen doğup büyüdüğün, ve yetişmiş olduğun yuvadan çıkıp hiç bilmediğin bir yuvaya gideceksin. ey benim ciğerparem; biricik kızım, gözümün nuru yavrum. sen ona hizmetçi olki oda sana kul köle olsun. sen ona yer olki oda sana gök olsun. yavrum, kocana ne kadar hürmet gösterirsen, kendini o...
  3. bembeyaz gelınlıkler burada

bembeyaz gelınlıkler burada

gelınlıkler __________________
  4. Büyük Beden Gelinlikler 2013 burada kızlar

Büyük Beden Gelinlikler 2013 burada kızlar

Büyük Beden Gelinlikler büyük beden gelinlik büyük beden gelinlikler 54 gelinlik Gelinlik modelinin seçiminde en önemli unsurlardan biri de vücut yapısıdır. Size kabarık mı, yoksa düz bir modelin mi yakışacağına karar vermelisiniz. Ayrıca, seçeceğiniz modelin şıklığının yanı sıra tüm kutlama boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz bir model olmasına da özen gösterin....
  5. Gelinlik Kızlara Davetiyeler

Gelinlik Kızlara Davetiyeler

davetiye modelleri düğün davetiye örnekleri düğün davetiyesi örnekleri davetiyeler Düğününüz ya da nişanınız var, insanlara bunu haberdar etmelisiniz, işte burada davetiyeler devreye giriyor; ama davetiyenin de öyle sıradan olmaması lazım, ilgi çekici ve estetik olması gerekir. Bu noktada size bir fikir vemesi açısından güzel davetiye modellerini paylaşalım dedim.. Tuqcem kap bi tanesini :)...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş