1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlik makiyajları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gelin makiyajlari gelinlik makiyajlari goz en guzel makiyajlar Gelinlik makyajlarımıydı ya o yoksa :) Eee iyide niye makiyajlari dedik. Rahmetli nenemden dolayı öyle dedim kızmaca darılmaca yok. Hep değişik kullanırdı kelimeleri, eski insandı vesselam. Makijay derdi :D Nur içinde yatsın.

GELİNLİK - GELİN MAKYAJLARI

Öncelikle göze makyaj yapılacak ise BURADAKİ videoyu izlemenizi tavsiye ederiz arkadaşlarım.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bu makyaj özel günler için olmassa olmaz çok güzel tşkler

Gelinlik makiyajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. 2012 gelinlik kataloğu

2012 gelinlik kataloğu

2012 gelinlik kataloğu, koleksiyonu, modelleri, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar 2012 yılında dünya evine girecek olan Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için önümüzde ki 2012 yılının ünlü markalarının gelinliklerini bu sayfamızda topladık ve özel çok hoş bir gelinlik kataloğu hazırladık Melek'ler:)
  3. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler
  4. Gelinlik Nasıl Seçilmeli?

Gelinlik Nasıl Seçilmeli?

Bu sayfa; Gelinlik Nasıl Seçilmeli konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayatınızın en özel gününde giyeceğiniz gelinliğinizin en güzel gelinlik olmasını istemeniz kadar doğal birşey olamaz. Elbetteki o gün için hayalini kurduğunuz bir gelinlik vardır ancak acaba bu gelinlik size uygun mu, bunu hiç düşündünüz mü? Sadece hayalinizi süslemesi o gelinliğin size en yakışan...

Sayfayı Paylaş