1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

2011 sezon, en yeni gelinlik, modelleri, taşlı , işlemeli modelleri buradan bulabilirsiniz

Taşlı, işlemeli ve birbirinden güzel gelinlik modellerini siz meleklerle paylaşıyorum.

Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Model Gelinlikler

2009 Model Gelinlikler

son model gelinlikler angel gelinlik değişik gelinlikler eski model yeni Düğün Sezonu açıldı evlenecek meleklerime değişik gelinlik modelleri
  2. Gelinlik Modeli Seçerken

Gelinlik Modeli Seçerken

Konuşulan ve unutulmayan bir gelin olabilmek için gelinliğin üzerinizde iyi durması gerekir. Bedeninize uygun gelinlik seçmek için nelere dikkat etmelisiniz acaba ? İri göğüslere çan etek Dikkati göğüslerden başka yönlere kaydırmak için değişik ayrıntılarla süslü, göğsü toplayan bir üstü olmalı. Askı bütünden yükselmeli ki göğüs boyunuzu uzatarak daha zarif görüntü oluştursun. Alt kısmı...
  3. Tesettürlü gelinlik modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri

türbanlı gelinlik modelleri modern tesettür gelinlik modelleri Tesettürlü gelinliği tercih eden tesettürlü arkadaşlarım için paylaşmak istediğim gelinlik modelleri var. Bu modeller evlenecek olan tesettürlü arkadaşlarıma,gelinliklerini hazırlattırırken fikir verecek kadar hoş modeller...

Sayfayı Paylaş