1. prens-es

prens-es Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3

gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında prens-es tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba siteyi uzun zamandır begenerk takıp edıyordum cok samımı ve dogal arkadaslarla dolu olan bır sıte sorum olcaktı25.08.2015te adet oldum gnum gecktı gebelık testı yaptım poztıf cıktı bende ertseı gun kadın doguma gıttım ultrasyona aldı kese yoktu hbs cokta yuksek degıldı 874 du 2 gun sonra gıttım 1049 olmus ama suphelı kese var dedı aradan bı hafta gectı yanı dun gıttım adet gunumu sordu soyledım ultrasyona aldı adet gunume gore 1.aydan fazla gebelık olması lazımmıs kese 0.7 mm den 0.94 cm cıktı gelısmyen keselık olma ıhtımalı cok yuksek haftaya gel sonlandırabılrz dedı dogal olarak ben aglamaya basladım cunku cok canım sıklıdı o hırsla özel bı doktora gııtım oda bu haftalarda gelısmyen gebelık olma ıhtımalı olamaz dedı yanı tam tersı syler daha olumlu seyler soledı benım kafam acayıp karıst:(geç dollenme olabılırmıkı benım gıbı aynı durumu yasayanlar varsa yorum atabılrmı gercekten kendımı ıyı hıssetmıyorım::(:(

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Öncelikle moralinizi bozmayın.Geç döllenme gibi durumlarada bu tür durumlar görülebilir.Başka bir hekime görünmeniz isabet olmuş.Biraz daha sabırlı olun ve kontrolünüzü aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğimle sevgiler..

3. prens-es

prens-es Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    cok teşekür ederim inşalah ıyı sonuçlar alırız benım gıbı bebek bekleyen herkese rabbım hayırlı hamılelıkler nasıp etsın rabbım kımseye evlat aratmasın ınşalah rabbım ol der olur tevakkul dua sabır herseyın başı ...

prenses 1989 bunu beğendi.
gelişmeyen kese tanısı konulan varmı :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osteoartrit Tanısı Nasıl Konur?

Osteoartrit Tanısı Nasıl Konur?

Belirli eklemlerde gelişen kemik çıkıntılara bağlı şişler, hareket sırasında kısıtlanma ve kaba çıtırtıların (krepitasyon) hissedilmesi hekimin osteoartrit tanısını koymasında oldukça yararlı bulgulardır. Eklemlerin röntgen filmlerinin çekilmesi de, osteoartrit tanısını koyarken çok yardımcı olur. Bununla beraber, röntgen filmlerinde osteoartrit bulgularının olması, mutlaka o eklemde çeşitli...
  2. vitiligo tanısı ve seyri

vitiligo tanısı ve seyri

melanosit hücreleri vitiligo için dua vitiligo duası yüzde ala hastalığı için dua VİTİLİGO NEDİR? KİMLERDE GÖRÜLÜR? Derimizde pigment üreten, dolayısıyla derimize rengini veren melanosit hücreleri vardır. Çeşitli sebeplerden dolayı, bu melanositlerin hasar görmesi sonucu, pigment üretilemez. Pigment yetersizliği sonucu deride, dağınık ve yama şeklinde sınırları belli olan beyaz alanlar (leke)...
  3. tiroit hastalıklarının tanısı

tiroit hastalıklarının tanısı

tiroid tanısı TİROİT HASTALIKLARININ TEŞHİSİ Tiroit hastalıkları nasıl teşhis edilir? Hastanın vereceği öykü tanıda ilk adımdır. Yakınmaların nasıl ve ne zaman başladığı nasıl seyrettiği hekime tam olarak anlatılmalıdır. Ayrıca daha önceden geçirilmiş sorunlar ayrıntıları ile belirtilmeli ve ailede tiroit ile ilgili sorunu olan bireyler hatırlanmalıdır. Bu bilgilerden elde edilenler hekime...
  4. selam sevgili arkadaşlar  boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

Mrb ismim zeynep, ben yeni boş gebelik geçirdim dün gebeliğim kürdaşla sonlandırıldı. malumunuz çok üzgünüm ultrasonda bebeğimin; 9 haftalık olmasına rağmen kalp atışları görülmedi Allahım kimsenin umutlarını suya düşermesin hakkımızda hayırlıs olsun.. Buyurun böyle durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa burda paylaşalım....
  5. AİDS Tanısı Nasıl Konulur ?

AİDS Tanısı Nasıl Konulur ?

aids nedir,aids tanısı nasıl konur,aids nasıl bulaşır,aids tedavisi nasıl olur, AİDS tanısı için yapılan tahliller günümüzde hemen her laboratuvarda yapılmaktadır.AİDS her ne kadar HIV virusunun yol açtığı enfeksiyonun son evresi olarak bilinse de, tanıda asıl gaye HIV virusunun kanda varlığının tespit edilebilmesidir. Önce ELİSA yöntemi ile Anti HIV testine bakılır.Bu test hem mikro hem...

Sayfayı Paylaş