1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Geliyorum

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum.
    Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum
    Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......

Geliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meteor Geliyor

Meteor Geliyor

Güneş sistemimizde, özellikle Mars ve Jupiter arasında yer alan büyük boşlukta çok sayıda meteor bulunmaktadır. Bu meteorların bir çoğu güneş etrafında turlarını tamamlarken diğer gezegenlerin yakınlarından geçer. Bazen gezegen meteorun yörüngesi üzerinde kalır ve çarpışma gerçekleşir. Küçük meteorların gezegenlere çarpması sık yaşanan bir olaydır. Özellikle atmosferi olmayan gezegen ve...
  2. Kar Geliyor

Kar Geliyor

Türkiye, yeni bir yağışlı havanın daha etkisi altına giriyor. Doğu'da sıcaklık eksilerde gezecek, kar ise demir atacak! Yurdun önemli bölümde yağışlar, karla karışık yağmur ya da kar şeklinde olacak. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde kuvvetli buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görüleceği tahmin ediliyor. Meteorolojiden edinilen bilgilere göre, yurdun kuzey kesimlerinin...
  3. ŞEHİT Geliyor

ŞEHİT Geliyor

ŞEHİT Geliyor *Yıldızını parlat, güneşini yak Açıl ey gökyüzü, şehit geliyor Cenneti Âlâ’yı lûtfeyledi Hak Kat kat yarıl, yol ver, şehit geliyor *Bulutuna söyle yas bağlamasın Islanmasın koçum, gök ağlamasın Kuşların ötüşüp can dağlamasın *Goncamı aşkla der, şehit geliyor Alnına şehadet damgası basmış Boynuna şefaat mühürü asmış *Böyle gelen yiğit has oğlu hasmış Yollarına gül ser, şehit...
  4. süt geliyor

süt geliyor

merhaba iyi bayramlar gögüsümden süt geliyor böyle yeşl renkte ve ateşim var neyapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş