Etiketler:
 1. suzın34

  suzın34 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  6 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  38
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Genc bayan erkegin ömrünü uzatıyormuş...

  Konu, 'Kadınca' kısmında suzın34 tarafından paylaşıldı.

  :yahoo::yahoo:Almanya'da yapılan araştırmaya göre genç sevgili erkeğin ömrünü uzatıyor. Almanya'daki Max Planck-Enstitüsü'nde yapılan bir araştırmaya göre, genç sevgilinin erkeğin ömrünü uzattığı ortaya çıktı.
  Bilim adamı Sven Drefahl'ın demografik gelişim üzerine yaptığı araştırmaya göre, sevgilileri kendilerinden genç olan erkekler daha uzun yaşıyor.
  Demography dergisinde yayımlanacak olan araştırmada Drefahl, Danimarka'da yaşayan 50 yaşın üzerinde 2 milyon evli erkeğe ait verileri analiz etti.
  Sevgillierinden 7 - 9 yaş daha yaşlı olan erkeklerin, sevgilileri ile hemen hemen aynı yaşlardaki erkeklere oranla yüzde 11 oranında daha az ölüm riskinin bulunduğu görüldü. Ancak bu durum kadınlarda farklılık gösteriyor.
  Sevgilileri 7 - 9 yaş genç olan kadınlarda ölüm riski yüzde 20'lere kadar ulaşabiliyor. Erkeğin genç, kadının yaşlı olduğu grupta erkeklerin ölüm riski yüksek.

   
 2. magical

  magical Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Aralık 2008
  Mesajlar:
  753
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: Genc bayan erkegin ömrünü uzatıyormuş...
  Şimdi moda genç erkeklerle (orta yaş kadınların diyeyim bari) olma modası... Her ne istatistik olursa olsun en fazla yaş aralığını 7 olarak düşünüyorum ben .. erkek kadın farketmez... çok fazlası arıza çıkarır her zaman ::))
   
Genc bayan erkegin ömrünü uzatıyormuş... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. özÜr Dileriz Gencler

  özÜr Dileriz Gencler

  Özür Dileriz GeNCLER Namaza başlarken sanki biz zamanında hiç zorlanmamışız gibi seni full çekmeye zorladık. *Tuğlaları üst üste koymana izin verecek bir rahatlık sunmadık sana. *Yakaladığın namazlara köreldik de, kaçırdıkları için yazıklar ettik. *Namaza alışırken ayağının dolanabileceğini, yürürken düşebileceğini hesaba katmadık. İçindeki tereddütleri ciddiye almadık. *Kendi kendine...
 2. heyyyyttt erkege bak erkege

  heyyyyttt erkege bak erkege

  :hhh::hhh::hhh::hhh:
 3. bir bayan ve bir erkegin sabahı

  bir bayan ve bir erkegin sabahı

  aradakı fark gercekten dogru ama bizim hazırlanmamız hiç bitmezz :laugh: :dil: :dil: :dil: alıntı
 4. genç eş erkeğin ömrünü uzatıyor

  genç eş erkeğin ömrünü uzatıyor

  Genç Eş, Erkeğin Ömrünü Uzatıyor... Telegraph gazetesinin haberine göre, Almanya'nın Max Planck Kurumu tarafından yapılan araştırmada, bir erkeğin erken ölme ihtimali, eşinin kendinden 15 ya da 17 yaş küçük olması halinde beşte bir azalıyor. Kendinden 7 ya da 9 yaş genç bir kadınla evli erkeğin de zamanından önce ölme riski yüzde 11 oranında azalıyor. Yaşlı kadınla evlenen erkeğin ise erken...
 5. Birlikte Uyumak Aşkın Ömrünü Uzatıyor Bayanlar....

  Birlikte Uyumak Aşkın Ömrünü Uzatıyor Bayanlar....

  Birlikte Uyumanın Faydaları Birlikte Uyumak Evlilik deyince herşeyi paylaşmak gibi yatağıda bi yerde paylaşmak giriyor işin içine...Ama yarısı senin yarısı benim şeklinde değil tabi :D:D Mutlu bir evlilikte benim bildiğim ve büyüklerimden öğrendiğim Yatağa eşinle birlikte girmek ve de asla hiçbir şekilde yatağa küs girmemektir....Bu altın kuraldır büyüklerimden öğrendiğim...İşte mutluluğun...

Sayfayı Paylaş