Genç bir kadın olarak nasıl havalı olabilir.im??

Pınar2

Yeni Üye
Üye
Genç bir kadın olarak nasıl havalı olabilir.im??
Merhabalar arkadaşlar siteye yemi üye oldum,26 yaşında 2 oğlum olarak genç bir anneyim,etrafımda özünde diksiyon özürlüsü olan aslımd a çok ezik duran ama çok havalı durmayı başarabilen insanlar var ,bende nasıl daha havalı durabilirim ne yapabilirim bu konuda ,eğer yardımcı olursanız çok mutlu olurum ,teşekkür ederim şimdiden ellerinize yorumlarınıza sağlık

Allah başka dert vermesin ! Ne kadar boş şeylere kafa yoruyorsunuz .. Olduğundan farklı görünme çabası çok saçma .. Havalı nasıl olunur düşüncesini bir yana bırak öz güvenini , kişiliğini geliştirmeye bak. Kişisel gelişim yazıları oku.. Böylece hem kendine hemde insanlara faydan dokunur .

Çok haklısınız özgüvenim ve karakterim ile ilgili bi problem olduğunu düşünmüyorum ,sürekli okuduğum kitaplarım ve kocaman bir kütüphanem var ,aslımda açık konuşmak gerekirse ne yazacağınızı merak ettiğim için sormak istedim. ,biraz sinirlendirdim ise sizi kusuruma bakmayın lütfen

Estağfurullah niye sinirleneyim ki.. Sadece fikrimi söyledim. İnsanlar ekmek kavgasına düşmüş . Ekonomi tırt olmuş , ihtiyaçlarımızı yurt dışından karşılar olduk, kanser almış başını gidiyor vs vs. Bunca dert varken önemsiz bir şeye kafa yormanız enteresan geldi.

Estağfurullah niye sinirleneyim ki.. Sadece fikrimi söyledim. İnsanlar ekmek kavgasına düşmüş . Ekonomi tırt olmuş , ihtiyaçlarımızı yurt dışından karşılar olduk, kanser almış başını gidiyor vs vs. Bunca dert varken önemsiz bir şeye kafa yormanız enteresan geldi.
Gerçekten d
çok haklısınız

Geri