Genç kız odasına özel cibinlik modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Genç kız odasına özel cibinlik modelleri
cibinlik modelleri, genç odası cibinlik modelleri, cibinlikli yatak odası modelleri Son yıllar da çocuk ve genç odası dekorasyonunun oldukça aranılan bir detayı olan cibinlik modelleri, bulunduğu odaya estetik bir görünüm sağlıyor.

Bazı mobilya markalarının koleksiyonların da yer alan ve genç odasına konsept olarak satılan cibinlik modellerini bağımsız bir şekil de satın alabileceğiniz gibi istediğiniz model, renk ve ölçülerde de diktirebilirsiniz.

Adeta bir gelinlik gibi süzülen cibinlik modellerini özellikle kız çocukları da çok seviyor.

4_4f4dd.JPG

Yatak başının iki yanından olduğu gibi yatağın her köşesinden de uygulanan cibinlik modeli tasarımları farklı tül seçenekleri ile de dekorasyona zenginlik katıyor.

balerina_32830.JPG

genc-odasi-cibinlik-22585-3.JPG

Yetişkin yatak odalarında da çok tercih edilen cibinlikli yatak odaları, kız çocuk ve genç kız odaların da mobilyaların tarzına, rengine göre seçiliyor.

Genç-Odası-Cibinlik-18.JPG

Genç-Odası-Cibinlik-Modelleri-15.JPG

Yatağı adeta bir prenses yatağına dönüştüren cibinlik modelleri ile uygulanan dekorasyon örneklerinin yanısıra cibinlik örneklerinden oluşan görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Eğer siz de kızınız için cibinlikli bir oda dekorasyonu arıyorsanız görselleri yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

GNCC11 -1.JPG

pembe-taht-cibinligi-1-26550-20-B.JPG

rosa_b647c.JPG

Yetişkinler için modern cibinlik modellerini yakından incelemek ve fikir edinmek için tıklayınız.
Çilek mobilya halı modelleri için tıklayınız

ay bayıldım bu cibinliklere benim kızımın odası çilek mobilyanın flora genç odasını almıştım dedim en azından uzun yıllarca kullansın o yüzden küçük bişey almadım en kısa zamanda odasının cibinliğini de almak istiyorum eminim ki kızım çok sevecek cibinliğini kendini prensesler gibi hissedecek:)

Geri