Genç kızlar için yeni sezon kısa abiye modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Genç kızlar için yeni sezon kısa abiye modelleri
Yaz ayları denince özel günlerin en çok kutlandığı sezon akla geliyor. Mezuniyet için gün sayanlar olduğu kadar, nişan, sünnet ve düğün gibi özel günleri kutlamak için bekleyenleri tatlı bir heyecan sardı şimdiden...

Özel günler de bayanların giyim stili olan abiye giyim modelleri, her sene sezonuna göre farklı renk ve modeller ile koleksiyonlar da yerini alıyor. Çok fazla gösterişli abiye modellerini yaşlarına göre abartılı bulan genç kızlar, yaşlarına daha uygun olan genç kız abiye modellerini tercih ediyor. Genç kızların en çok tercih ettiği abiye modelleri ise kısa abiye modelleri oluyor. Fiziğine güvenen genç kızların tercih ettiği abiye modelleri arasın da ise yine fuşya renkli abiye modelleri ilk sırada yer alıyor.

en-güzel-kısa-abiye-modelleri.JPG
Genç-Kız-Abiyeleri-2015-7.JPG

Genç-Kız-Abiyeleri-2015-12.JPG

Kısa mezuniyet elbiseleri olarak da genç kızların oldukça sık tercih ettiği mini abiye modelleri, straplez kısa abiye modelleri, kabarık kısa abiye modelleri, kısa dar abiye modelleri gibi tasarımlardan oluşuyor.

İster mezuniyet geceniz de isterseniz diğer özel günler de kısa abiye modelleri tercih edecekseniz sizler için yeni sezondan seçtiğimiz örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Gecenin dikkat çekici bayanları arasın da olmanızı garantileyen birbirinden çekici ve şık genç kızlar için mini abiye modellerinin altına farklı renk ve topuk yüksekliğin de bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Her mevsim abiye elbise altına giyebileceğiniz stiletto ayakkabı modelleri, dolgu topuk ayakkabılar, yazlık abiye ayakkabı modelleri abiyenizin altına uygun olacaktır.

genç-kız-abiye-modelleri-2016.JPG
kirmizi-tullu-abiye-sifon-bayan-elbise.JPG
mavi-payetli-genç-kız-abiye-modelleri-2014.JPG
mini-genc-kiz-abiyeleri (13).JPG
siyah-dantel-tütü-elbise.JPG
tek-omuz-gece-kıyafetleri.JPG
tumblr_nw3lg8xM8P1r3e0zno1_400.JPG

Bizim de yakında düğün var . Kuzenim evleniyor. Bir hafta boyunca abiye bakındık. Her dükkanda mezun olmayı bekleyen öğrenciler. O kadar şık abiyeler vardıki .Aralarında seçim yapmakta ben bile zorlandım. Paylaştığınız abiye modellerinin çoğunu vitrinlerde gördüm. En çokta pembe ve tonlarını içeren kısa abiyeleri beğendim. Uzun abiyeler de derin gögüs bacak ve bel dekoltesi vardı. Onlarda ayrı bir güzeldi. Paylaşım için teşekkürler adminim.

eğer fizik müsaitse kısa abiye modelleri genç kızlarda gerçekten hoş duruyor çıtı pıtı modeller var renkli abiye modelleri genç kızlar için oldukça uygun oluyor özellikle fuşya renkli abiyelere bayıldım

Geri