Genç kızlara güzellik önerileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Genç kızlara güzellik önerileri
genç kızlara güzellik önerileri ergenlik sivilceleri için çözümler bilgiler burada arkadaşlar. Ergenlik döneminde ki kız ve erkeklerin ergenlik sorunlarının başında ergenlik sivilceleri gelir. Bunun için sizlere daha önce ergenlik sivilceleri tedavisi için çözümler, öneriler sunmuştuk. Şimdi ise yine ergenlik döneminin olumsuz ruh etkilerinden olan çirkinlik hissi için çözümler sunuyor ve ergenlik dönemi içersinde olan genç kızlara güzellik önerileri sunuyoruz arkadaşlar. :) Genç Melek'lerimiz sizleri böyle alalım ve yeni güzellik önerileri nelermiş, buyrun hepbirlikte bilgi sahibi olalım.

guzellik2-5090.jpgGenç bir kızsanız eğer söz konusu yüzünüz olduğunda hiçbir şeyde aşırıya kaçmayın. Cilt çok hassas olduğundan kullanılacak aşırı nemlendirici dahi gözenekleri tıkayarak sivilcelere neden olacaktır. Nemlendirici kullanımı genç kızlar için yatmadan birkaç saat önce olmak şartıyla günde yalnızca bir defa olarak öneriliyor.

Bunun yanı sıra genç kızların cildiyle ilgili en büyük problem, sivilceler.. Hormonal değişikliklerden kaynaklanan sivilcelerin önüne geçebilme adına genç bir kızın yapması gerekenler; el, yüz ve saç temizliğine aşırı dikkat etmek, ellerini sürekli yıkayarak temiz tutmak ve yüzünden uzak tutmak.

Makyaj bir genç kızın için güzellik anlamına gelmemelidir. Cilde az miktarda makyaj uygulanmalıdır. Hafif bir allık ve dudak parlatıcısı size taze bir görünüm kazandırmaya yetecektir.

Genç bir kızın güzelliği onun o güzelliği ne kadar taşıyabildiği ile ilgilidir. Örneğin farklı saç stilleri yapabilmeyi öğrenmek gerekir. Dışarıda olduğunuz zamanlar bir takım temel makyaj malzemelerinizi yanında bulundurmanızda fayda var. Ucuz bir göz makyaj çıkarıcı ve dudakları beslemek için aromalı dudak balsamı dudaklarınıza güzel bir görünüm verir. Genç bir kız yalnızca birkaç basit ipucunu uygulayarak zarif bir bayan olarak yetişebilir.
 
Üst