Genç kızların idolü Miley Cyrus saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Genç kızların idolü Miley Cyrus saç modelleri
Öncelikle Miley Cyrus kimdir ve hayatı hakkın da bilgi edinmek isteyenleri burayı tıklamalarını öneriyorum.
Dünyaca ünlü güzel ve star olan Miley Cyrus, Amerikalı hem film oyuncusu hem de şarkıcı...
1992 doğumlu olmasına rağmen dünya da birçok hayranı bulunuyor. Genç kızların da bir nevi idolü haline gelen ünlü güzelin saç modelleri de büyük bir hayranlıkla takip ediliyor.
Birçok genç kız onun gibi saçlarını kestiriyor ve Miley Cyrus saç rengini ısrarla kuaförlerinden istiyorlar.
Ünlülerin saç modelleri arasın da ilk sırayı alan isimlerden biri olan ünlü starın sizler için bugüne kadar tercih ederek kullandığı saç rengi, kesimi ve modellerinden oluşan görsel örnekleri bu konumuz da paylaşıyorum.
Miley Cyrus oldukça kısa saç modeli ile modern ve havalı bir görüntü sergiliyor. En yeni kısa saç modellerine buradan ulaşabilirsiniz Kısa saç kesimin de platin rengi saç rengini tercih ediyor. Kısa saç modelini arada yanları kazıtılmış şekilde de kullanan ünlü starın bu kısa saç modeli genç kızlar tarafından çok sık tercih ediliyor ve hatta aynı renk ve saç kesimini kendilerine uygulatıyorlar.

miley cyrus kısa saç modeli.JPG

miley cyrus saç kesimi.JPG

miley cyrus saç modeli.JPG

miley cyrus saç stili.JPG

miley cyrus saç rengi ve modeli.JPG

miley cyrus saç rengi.JPG

miley cyrus saçları.JPG

ünlülerin saç modelleri.JPG

Miley Cyrus imaj değişikliği yaparak aralarda da oldukça uzun saç modelini tercih ederek kızıl bir afete dönüşüyor.Bana göre kendisine son resimde ki gibi uzun ve bakır tonlarından oluşan kızıl saç oldukça yakışmış ve çekici bir görüntü vermiş.

PLATİN SAÇ RENKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN SAÇ RENGİ VE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Geri