Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Genç Turkcellden Bana Uyan Paket Harika !

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; gençturkcell bana uyan paket hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, gençturkcell kullanıcılarına harika avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor. Artık gençturkcelli kullanan gençler paketlere değil, paketler gençlere uyuyor. GençTarife, GençPlus ve diğer tüm gnçtrkcll avantajlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için gençturkcell.com adresinden bilgi alacağınız tarifelerle ilgili detaylı bilgiler şöyle...  < Konu Resmi..>  25 TL’ye Bana Uyan Paket alan gençTarife ve gençPlus üyeleri, 100 TL kazanıyor.

  Bana Uyan Paket,

  100 TL’yi ister konuşma ister SMS isterse internet olarak harcayabilme olanağı sağlıyor. Tüm inisiyatifi gençlere bırakan Bana Uyan Paket, esnek yapısıyla

  Türkiye’de ilk ve tek.

  Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, gençlerin tek bir paketi konuşma, SMS ya da internet şeklinde istedikleri gibi değerlendirebilecekleri esnek bir sistem geliştirdi. Bana Uyan Paket, 25 TL karşılığında 100 TL’lik iletişim hakkı kazandırıyor ve gençler bu hakkı diledikleri iletişim yöntemiyle (konuşma, SMS ve internet) kullanabiliyor. Böylelikle gençler paketlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirebiliyor ve farklı iletişim ihtiyaçlarını diledikleri şekilde karşılayabiliyor. Bana Uyan Paket, bu yapısıyla Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

  gençTarife ve gençPlus üyelerinin satın alabileceği Bana Uyan Paket ile aboneler, 25 TL ödeyerek kazandıkları 100 TL’yi, 1dk=25 kuruş / 1MB=20 kuruş / 1SMS=5 kuruş olarak harcayabilecekler.

  Tarife dünyasında “bileşik kaplar” devrimi

  Bana Uyan Paket’te sistem, konuşma, SMS ya da internet kullanım oranlarının tamamen abonenin kendisi tarafından belirlenmesi ilkesine dayanıyor. Bu yönüyle “Bileşik Kaplar İlkesi”ni anımsatan paket, tarife dünyasında tüm GSM ihtiyaçlarını tek kalemde çözen bir devrim niteliğinde.

  Burak Sevilengül: “gnçtrkcll gençlerin aklına uydu.”

  Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

  “Bana Uyan Paket, gerçek anlamda gençliğin ruhunu taşıyor. Bu pakette bize gençlerin arasından seçilerek aramıza katılan ve gnçtrkcll yönetiminde söz sahibi olan gnçtrkcll Tarife Temsilcisi sevgili Tarık ilham kaynağı oldu. Tarık bize gençlerin gnçtrkcll’den tam olarak nasıl bir paket beklediğini aktardı ve ortaya Bana Uyan Paket çıktı. Yani gnçtrkcll tam anlamıyla gençlerin aklına uydu. Böylece artık gençlerin 25 TL’si çok daha değerli. Üstelik internet için ayrı, konuşmak için ayrı, mesajlaşmak için ayrı paket almak ve toplu paketlerde ihtiyacın olmayan ürünlere boşuna para ödemek gerekmiyor. Gençler ne zaman neye ihtiyacı varsa onu kullanıyor, paket gençlere uyuyor”


   
Genç Turkcellden Bana Uyan Paket Harika ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri

  Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri

  Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri hakkında bişey biliyor musunuz? Arkadaşlar Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri kullanan ya da bilgisi olanları buraya bekliyorum:S
 2. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri

  Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bana da bilgi verirmisiniz. lütfen hattım turkcell ve sizden Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgi istiyorum.
 3. Turkcell Cepten İnternet Paketleri

  Turkcell Cepten İnternet Paketleri

  Turkcell Cepten İnternet Paketi Turkcell Cepten İnternet Paketleri hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler... Faturalı Cepten Mobil İnternet Paketleri Cepten internete Turkcell'le bağlanmak hem çok hızlı hem çok hesaplı, biz de bunun için sizlere Turkcell Cepten İnternet Paketleri hakkında bilgi sunuyoruz:) Turkcell Cepten İnternet Paketleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki...
 4. Turkcell İnternet Paketleri

  Turkcell İnternet Paketleri

  Turkcell İnternet Paketleri hakkında da bilgi istiyoruz sizden.
 5. turkcell her yöne sms paketi varmı

  turkcell her yöne sms paketi varmı

  Turkcell hattı kullanıyorum ve en çok sms kullanıyorum.Acaba her yöne rahat rahat kullanabileceğim sms paketleri hakkında bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş