1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Gençkızlarımıza özel harika giysi modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gençkızlarımıza özel,birbirinde şahene,birbirinden güzel giysi modellerini paylaşmak istiyorum.Gayet şık bir tarza sahip olan bu modeller tam genç arkadaşlarıma yakışır tarzdan.Spor,klasik ve modern tarzı yansıtan bu giysilerle gençkızlarımız çok şık ve çok cici olacaklar.

2. axigirl

axigirl Forum Okuru

Gençkızlarımıza özel harika giysi modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

abiyeler 2011 2011 Düğün nişan vs gibi özel günlermi yaklaştı ne giycem diye kara kara düşünüyosunuz artık düşünmeyin size birbirinden güzel modeller sunuyorum meleklerim Benim bu çok hoşuma gitti :deli:
  2. 2012 Yılına Özel Kuyruklu abiye modelleri

2012 Yılına Özel Kuyruklu abiye modelleri

Kuyruklu abiye modası, Kuyruklu abiye modelleri, Kuyruklu abiye modelleri 2012 Kuyruklu Abiye Modelleri Trendleri hakkında bilgiler... Daha önceden sizlere dünya Star'larının modayı belirleme hususunda öncü olduklarından bahsettiğimiz http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203695-pullu-mini-abiyeler-angelina-jolie-stili.html konumuzda güzel bir elbise sunmuştuk... Sizlerde...
  3. Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan için harika abiye modelleri 2012

Nişan törenlerinde giyilebilecek en şık tasarımlara sahip abiye modellerini, evlenmek üzere olan genç meleklerim için sunuyorum. Gelinlik kadar önemli bir yere sahip olan nişan abiye modellerinin seçimi konusunda sıkıntı çeken arkadaşlarımızın mutlaka göz atmaları gereken nişan abiye modellerini bir galeri halinde sunuyorum kızlar...
  4. Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

genç kız abiye modelleri, 2014 genç kız abiyeleri, genç kızlar için abiyeler 2014 Sevgili melekler, genç kızların cıvıl cıvıl ruh hallerini yansıtan, 2014 model abiye elbiselerde gökkuşağının her rengini görmek mümkün. Her zevke hitap eden bu renk armonisinde, dikkat çekici modeller ve şık tasarımlar göze çarpıyor. Genç kızların hayallerini süsleyen modern kesimli abiye modellerinde...
  5. Özel Tasarım Renkli Kurabiye Modelleri

Özel Tasarım Renkli Kurabiye Modelleri

özel tasarım kurabiye, özel tasarım pasta modelleri, özel tasarım aşk kurabiyeleri Son zamanlar da oldukça popüler olan özel tasarımlı ürünler içine pasta ve kurabiyeler de eklenerek özel günlerde konuklarınız için çok hoş ikramlar sunmanıza yardımcı oluyor. Doğumgünleri, yenidoğan bebek kurabiyeleri ve nikah da sunulmak için hazırlanan özel nikah kurabiyeleri ile birlikte daha birçok farklı...

Sayfayı Paylaş