Gençlik nereye gidiyor?

ρємвє_мєℓєк

Yeni Üye
Üye
Gençlik nereye gidiyor?
gençlik iyiye gidiyor gençlik kötüye gidiyor
GENÇLİK NEREYE GİDİYOR?
01tq7.jpg

02bf6.jpg

03ej0.jpg

04qz0.jpg
Alıntıdır

arkadaşlar site de yeni oldugum için ve konuyu nereye eklıyecegımı bılmedıgım ıcın buraya ekledım yanlısım varsa çok çok özür

Son düzenleme:
Cevap: Gençlik nereye gidiyor?

Teşekkürler tatlım valla gençlik gerçekten kötüleşmeye başladıı çok güzel bir konuya değinmişsin tşk ederim birtanem benden sna +rep

manson hakkında düşüncelerim aynı yazan kişinin dediği gibi. Hayko Cepkin hakkında düşüncelerine de aynen katılıyorum. Gerçekten çok kötü oldum okurken.Allah sonumuzu hayır etsin
Bu arada konu Hayat bilgisi bölümüne taşınmıştır.bu bölüm daha uygun bu konu için canım tekrar teşekkürler

Son düzenleme:

iyiye gitmediği kesinde gittikleri yolda yol olsa şimdi gençliğin vede ondan sonraki gelecek yeni neslin yaşam kültürü standartları ne olur kestiremiyorum bu sadece çoçukların çok boş bırakılmasından vede manevi yönde eksik yetiştirilmesiniden kaynaklı bişey ki ben böyle düşünüyorum farklı düşünen varsa söylesin maneviyatın bittiği yerde hertürlü eğilim başlar hertürlü kötülük olur lütfen gençlerimizi takip edelim koruyalım aydınlatalım

Son düzenleme:

ya ne gençliği hepsi özenti bi moda çıkmış emo die önüne gelen saç baş yaparak yüzlerine biton makyaj surerek sonra birde tuvaletlerde resimler çekerek emoyuz sanıyorlar
saçmalık valla oralarını buralarını kesiolar zavallı benım içn bu insanlar saygı bile duymuyorum böyle insancıklara ya şaşırdılar kendilerini valla allah başa getirmesin allaha yakın bana uzak olsunlar yeter

Geri