Etiketler:
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

gençlik

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 2 Ocak 2009
  2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
gençlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte üniversiteli Türk gençliği

İşte üniversiteli Türk gençliği

Gençler okudukları üniversiteleri puanına göre seçiyor. Siyasi olarak kendilerini sosyal demokrat olarak tanımlıyor. Kızlar erkeklerden daha fazla milliyetçi. .Eğitim Emekçileri Sendikası(Eğitim Sen) Orta Doğu, Karadeniz Teknik, Çukurova, Ankara, Van Yüzüncü Yıl, Cumhuriyet ve Akdeniz üniversitelerinde okuyan bin 480 üniversiteli ile araştırma yaptı. Araştırmanın sonuçları öğrencilerin...
  2. Gençlik ipuçları....

Gençlik ipuçları....

Yaşlılığı önlemek için bazı önemli bilgiler...... Buyrunuz.......:) Çok çalışıyor ve yoruluyorsanız ya da hiçbir iş yapmasanız da çabuk yorulduğunuzu hissediyorsanız, yediğiniz yiyecekler aynı olmasına rağmen kilo alıyor veya sağlığınızın bozulduğunu düşünüyorsanız, uzmanların önerilerine kulak vermelisiniz. Yaşlanmayı geciktirmek aslında hiç de zor değil Genç kalmak deyince aklınıza...
  3. Gençliğin bahar modası

Gençliğin bahar modası

Her zaman kendimizi düşünmemek lazım.Birazcık da kızlarımızı ve diğer genç kızlarımızı düşünmek lazım.Gerçi bende pek büyük sayılmam.Daha 21 yaşında gençliğimin baharındayım:):):)Benim gibi gençliğinin baharında olan genç kızlar için harika bir giyim modası sunuyorum...Buyrunuz gençlik:meçhul: Çekicilik ve sadelik ön planda:) Harika renk ve modeller:) Şımarıklık olmalı :ehi: ama...
  4. gençlik iksiri..

gençlik iksiri..

melekler size vereceğim karışımı osmanlı döneminde gençlik iksiri olarak kullanıyorlardı size de tavsiye ederim
  5. Selam Gençlik..

Selam Gençlik..

Merhaba hanımlar..:cheer2::cheer2: Ben geldimm banada yer var değil mi?concon:dans:

Sayfayı Paylaş