Geri çekilme yöntemi ile birliktelikten hamile kalınır mı kızlar ?

derinduru

Yeni Üye
Üye
Geri çekilme yöntemi ile birliktelikten hamile kalınır mı kızlar ?

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar Geri çekilmeyle birlikte olduk hamile kalır mıyım ?

Nişanlım askerden geldi 4 gun birlikte kaldik. prezervatife alerjim oldugundan prezervatif olmadan yaptık her seferinde. icime gelmedi, geri cekilme yontemi ile yaptık. en son dun gece yaşandı bugun ELLA hapi ictim. icime gelmedigine emin, ben diger ihtimalleri de sıfırlamak istedim. sizce stres yapmalı mıyım? hap ise yarar mi? dünkünde bende ıslaklık vardı digerlerinde hiç-bir ıslaklık yoktu o yuzden bugun içtim ayrıca.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım. Öncelikle Ella türü ertesi gün hapları yüzde yüz hamilelikten kesinlikle korumaz bunu bilin. Sürtünme ile bile hamilelik riski var iken düşükte olsa sizin nişanlınız tam olacakken dışarı boşalmış. Şimdi bu durumda hamile kalma riskiniz tabiki var. Ella yüzde elli korur bekleyeceksiniz başka yapacağınız bir şey yok malesef.

Selamlar hayatım. Öncelikle Ella türü ertesi gün hapları yüzde yüz hamilelikten kesinlikle korumaz bunu bilin. Sürtünme ile bile hamilelik riski var iken düşükte olsa sizin nişanlınız tam olacakken dışarı boşalmış. Şimdi bu durumda hamile kalma riskiniz tabiki var. Ella yüzde elli korur bekleyeceksiniz başka yapacağınız bir şey yok malesef.

adetim 6 gün sürdü, 7,8 ve 9. günleri gerçekleşti ilişkimiz. ihtimal yüksek mi?

Hayatım bu yan etkiler kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Belki de sen öyle hissediyorsundur. Hapın haricinde hamilelikle ilgili sorun olacağını, hamile olacağını düşünmüyorum. Boşuna endişelenme lütfen.

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar Geri çekilmeyle birlikte olduk hamile kalır mıyım ?

Nişanlım askerden geldi 4 gun birlikte kaldik. prezervatife alerjim oldugundan prezervatif olmadan yaptık her seferinde. icime gelmedi, geri cekilme yontemi ile yaptık. en son dun gece yaşandı bugun ELLA hapi ictim. icime gelmedigine emin, ben diger ihtimalleri de sıfırlamak istedim. sizce stres yapmalı mıyım? hap ise yarar mi? dünkünde bende ıslaklık vardı digerlerinde hiç-bir ıslaklık yoktu o yuzden bugun içtim ayrıca.
Afedersiniz bu geri çekilme dediğiniz bir korunma yöntemi mi yoksa bahsettiğiniz duruma göre korunmadan yapılan bir ilişki çeşidi mi? Ve bunun prezervatife göre zevk verme durumu daha mı çok oluyor acaba? Kusura bakmayın sorunuza soru ile cevap verdim ama :(

Geri Çekilme: Tam anlamı ile cinsel birleşme ile erkek tam orgazm olacağında dışarı boşalma durumu. Zevk olayını erkeğe sorun lütfen.

Geri