Geri çekme yöntemi kullanmadık hamile miyim sizce?

ayşegül05

Yeni Üye
Üye
Geri çekme yöntemi kullanmadık hamile miyim sizce?
ben nisanlimla iliskiye girdim.Ama adet gordum ve tekrar iliskiye girdik.Bulasik veya zevk suyu yok.Geri cekme yontemi kullanmadik daha dogrusu.Ayni gun spermin icindeki dolu temizleyerek icini disini yikayarak tekrar iliskiye girdik.Ama hamile olmadigimi biliyorum icimde bi huzursuzluk var psikolejim bozuldu gogsum acimaya basladi.Cok sıkıstirdim acaba agriyo mu hamilemiyim diye.Sizce hamile miyim lutfen ciddi cevaplar verin nolur.

ben nisanlimla iliskiye girdim.Ama adet gordum ve tekrar iliskiye girdik.Bulasik veya zevk suyu yok.Geri cekme yontemi kullanmadik daha dogrusu.Ayni gun spermin icindeki dolu temizleyerek icini disini yikayarak tekrar iliskiye girdik.Ama hamile olmadigimi biliyorum icimde bi huzursuzluk var psikolejim bozuldu gogsum acimaya basladi.Cok sıkıstirdim acaba agriyo mu hamilemiyim diye.Sizce hamile miyim lutfen ciddi cevaplar verin nolur.

Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Cinsel yönden aktif olanlar şayet gebelik düşünmüyorsa uygun bir korunma yöntemi tercih etmelidir. Gögüs ağrısı sadece gebelik kaynaklı olmaz. Başka koşullardan dolayı da olabilir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat şüphenizi gidermek için test yapmanızı öneriyorum..

Geri