1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

geri döndüler :))

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

eski zamanın tek saç aksesuarı saç bantları artık geri döndü fakat eskisinden daha güzel ve daha şıklar...

geri döndüler :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem - Dön geri

Cem - Dön geri

dön geri ne yaparım sensiz hiç düşündün mü cem dön geri ne yaparım sensiz hiç düşündün mü dinle Arzularla sevinclerin karistigi o yerde Beklerim seni,ömür boyu bir ümitle... Gündüzün geceye dönüstügü o yerde Yasarim seni kurdugum hayalinle.. Her sabah konusurum martilarla seni, Anlatirim derdimi,hislerimi sevincimi.. Artik gücüm kalmadi....Yasayamam hasretini.. Dön canimin içi..Dön ne...
  2. Göktan - Geri Dön

Göktan - Geri Dön

Bırakıp gittiğin günden beri Gözüme bir yudum uyku girmedi Dolaşıp hatıralar içinde Aradım bir çıkış gücüm yetmedi Ağlamak ister bazen ruhun, yapamazsın Bir bulut gibi yaşayamazsın Hep o eskiler, eski kırık dökük günler Hatıralardan kaçamazsın Geri dön ne olur beni al buralardan Geri dön ne olur bitsin bu keder Yanıyor yüreğimdeki hatıralardan Yanıyor sensiz geceler
  3. Geri dön özledim

Geri dön özledim

özledim geri dön Hatırlar mısın sana hep kanatsız meleğim derdim. Hiç kanatlanma, uçup beni yalnız bırakma diye tatlı tebessümle yakınırdım sana.. Şimdi yoksun. Yalnız bıraktın!.. Nerdesin meleğim... Özledim desem farkeder mi bilmem ama Çok özledim kanatsız meleğim. Hiç mi hatırı kalmadı anıların, hiç mi sevda yaşanmadı bu aşkta, yokluğuna mı terk edeceksin bendeki seni? Herşey bir rüya mıydı?...
  4. Dön geri

Dön geri

pembelerim olmadı benim toz pembe hayallerim camların arkasında gökyüzüm siyahtı hep benim ne elimi tutuacak birileri nede ayağa kalkabilecek gücüm var kırık dökük bir sandalda baktıgım deniz gri benim karanlıklar ülkesinin yalnızlıklar prensesiyim ben ne vefalı bir sevgilim nede sevmeye dayanabilecek bi kalbim var benim yoruldum her buldugumda kaybetmekten zafere giderken yenilmekten...

Sayfayı Paylaş