Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geyik Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Geyik Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geyik mesajlar...

geyik mesajlar...

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  2. en komik geyik mesajları

en komik geyik mesajları

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  3. Güven Verici Mesajlar istiyorum

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)
  4. En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

Geyik Sözler Geyik Mesajlar Arkadaşınıza şaka yapmak, gırgır geçmek ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz, o halde az sonra paylaşacağımız geyik mesajlar, tam da size göre :) Alın elinize telefonunuzu en geyik mesajlar listemizden en komik olanını seçin ve arkadaşınıza gönderin .. :D:D Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir...
  5. Sıradan Mesajlar istiyorum

Sıradan Mesajlar istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.

Sayfayı Paylaş