Geyşa Makyajı Nasıl Yaplır

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Geyşa Makyajı Nasıl Yaplır
geyşa makyajı, incelikleri, püf noktaları, nasıl yapılır, hakkında detaylı bilgiler

Geyşa makyajı yapmak isteyenler için geyşa makyajının nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiler melekler

Geyşa Makyajı Nasıl Yapılır
Vişne kırmızısı dudaklar güçlü bir şekilde vurgulanmış gözlerbunlar geyşa makyajının öne çıkan detayları.

Güçlü ve çekici gözler
Etkili bakışlar dolgun dudaklar ve porselen pürüzsüzlüğünde mükemmel bir tenle kendini ortaya koyuyor. Etkili bir bakış aynı zamanda güçlü ve çekici bir bakış anlamına geliyor. Kadınların bu yaz özellikle geceleri kullanabileceği bir makyaj tarzı. Bu bakışı yakalamak için önce tende mükemmel bir baz oluşturmak gerekiyor. Ardından buğulu gözler yaratmak için gri-kahve far kullanılıyor. Belirgin bir eye-liner tıpkı 50′lerin tarzında gözkapağının ucundan taşmalı.

Rimel ise bu makyajın adeta son noktası. Kaliteli bir maskara gözlerin ışıltı saçmasında önem taşıyor. Dudaklar için ise kırmızı ideal renk.
Dikkat çekici ve kalıcı renkler geyşa makyajının ana unsurları.


Masumiyetin bakışları
Porselen bebek bakışları masum bakışlara ve bu yılın anahtar trendine iyi bir örnek. Bu bakışları yakalamanın sırrı ise vişnenin farklı tonlarını kullanmaktan geçiyor. Ayrıca yazın öne çıkan rengi pembe de daha yumuşak bir etki yakalamak için tercih edilebiliyor.

Tende yaratılan kusursuz bazla yüzdeki ışığın yansımasına izin veriliyor. Ardından pembe tonlar doğallığını bozmayacak şekilde yüzün belirli bölgelerine uygulanıyor. Aynı renk gözkapakları üzerinden şakaklara doğru uzatılabilir. Dudaklar için de vişnenin değişik tonları tercih edilebilir.
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Paylaşım için teşekkürler pasikam.Hakkatende bu ara geyşa makyajına rağbet var özelliklede genç kızlardan:)
 
Üst