Gezegen Falı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Gezegen Falı
gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton
Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim.

Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım.

Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen seçin.
İşte gezegenlerimiz.

Not: Üye dışında istekte bulunmayınız. Her üye yanlızca bir kez seçim yapabilir.

Güneş,

00016084.JPG

Ay,

ay_03.jpg

Merkür,

www.resimmax.com_gezegen_resimleri_merkur_mercury.jpg

Venüs,
www.resimcity.com_gezegen_resimleri_venus.jpg

Mars,

mars-yakinlasmasi.jpg

Jüpiter
jupiter.jpg

Satürn,

saturn_false.jpg

Uranüs,

uranus.jpg

Neptün,

NASA_neptun.jpg

Plüto,

pluton.jpg

Son düzenleme:
Cevap: Gezegenin senin için dönüyor.

esra
17 ocak 1989
saat:14:00
venüs

Çok duygusal ilişkilerden veya beraberliklerden hoşlanıyorsunuz. Sizin için sizi duysugallığınızla yargılayanlar tehlikelidir. .Başkalarının sizin ilginizi çekmesi mümkün değil bunu sizin istemeniz gerekiyor. Yakalanmanız zor dağil ama elde edilmeniz çok zor.Çok duyarlı ve güvenli birisiniz. Aklınızda sizin için uygun olan en iyi eşi biliyor ve onu arıyorsunuz ama onun gerçekte var olup olmadığını bilmiyorsunuz.

Çok teşekkür ediyorum sayın danışmanım.Gerçektende tam anlatmışsınız beni.Yüreğinize sağlık.

Zeynep
4 Ekim 1990
Saat:19.40
Neptün

Şimdiden teşekkürler :)

Neptünün Güneşten uzaklığı nedeniyle, astrolojik etkisi 14 yılın katları ile ölçülür. Bu ne demek Neptün herkesi etkileyecek kuvvete sahiptir. Neptün bir Astrolojik Vahşi Karttır. Neptünün görüldüğü yerde kural yoktur. Buda demektirki herşey olabilir. Geleneksel dinlerden esinleniyorsunuz ve bu esinlenme insanlık anlayışınıza yansıyor. Doğal olarak klasiksiniz. Yaşamı çok ciddiye alıyorsunuz. Aynı zamanda eğlenmek sizin için çok zor bir olay olarak görünüyor. Sizin için yaşam çalışmaktan ve güvenli olmaktan başka bir şey ifade etmiyor gibi

ayşe
20 ocak 1980
saat:03_06 arası( tam bilemiyorum )
jüpiter

Analiz gerektiren şeyleri idare etme konusundan uzmansınız. Zafer aramıyorsunuz ama diğerleri sizi bunu yaptığınız için yıldız olarak görüyorlar.
O kadar çok enerjinizi ve kendinize güveniniz varki bazı şeyleri kaybettiğinizi anlamanız çok zor oluyor. Çabanız beklentilerinizle uyuşmadığınıda sorunlar başlıyor. Bu konuda çalışmanız gerekiyor hatta çalışmaktan öte çaba göstermeniz gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri