1. zelihaseyma

  zelihaseyma Üye Üye

  Kayıt:
  20 Ekim 2007
  Mesajlar:
  57
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8

  Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

  Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe...
  GİT.. YÜZÜME ÖYLE BAKMA GİT...HİÇ DURMA,BİR GİDENİN BİRDAHA BU KAPIYA ASLA GİREMİYECEĞİNİ UNUTMA KAPI ORDA GİT..HİÇ BİRŞEY AÇIKLAMAK ZORUNDA DEĞİLSİN..SEN BAHANELERİN ARKASINA SIĞINANALARDAN OLMA,GİT..


  ((Oysa daha doyamadım sana...kokunu yeterince çekemedim içime..yapacağımız ne çok şey vardı..neler planlamıştık..nasıl hayaller kurmuştuk..şimdi ne yapacağım ben? nasıl duracağım ayakta?"kal"desem kalırmısın? nasıl istiyorum yalan bile olsa"bu gidişim zorunluluktan bekle döneceğim" demeni..))

  HER AŞK BİTER SENDE GİT..HEM ZATEN BİTECEĞİ DAHA BAŞTAN BELLİ OLAN BİR AŞKTI BİZİMKİSİ...SEN GİTMESEN BELKİ BİRGÜN BEN GİDECEKTİM,HERKES KENDİ TERCİHİNİ YAŞAR VE SEN TERCİHİNİ YAPTIN.RAHAT OL,GİT..DRAMATİK VEDALARIN KAHRAMANI OLMAYALIM,GİT..

  ((Benim aklım sende kalacak.sadece aklım değil yüreğimde...bitmezdi bizim aşkımız..asla terk etmezdim seni..benliğimi hayatımı varlığımı adamıştım ben bu aşk'a..beni tercih etmeni isterdim..şimdi kimi, yada neyi seçtiğinin ne önemi varki artık? ağlayacağım ardından..kahretsin yıkılacağım..))

  İSTERSEN DOST OLABİLİRİZ..HABERLEŞİRİZ BİRBİRİMİZLE..MUTLU OLMANI İSTERİM BENDE MUTLU OLACAĞIM MERAK ETME HADİ GİT..HAYATIMIZA BAŞKALARI GİRECEK VE BİZ BELKİDE BİRLİKTE YAŞADIKLARIMIZI HATIRLAMAYACAĞIZ BİLE...HANGİ YARA KABUK BAĞLAMAMIŞ HANGİ ATEŞ SÖNMEMİŞ Kİ BUGÜNE KADAR? YAPMAN GEREKENİ YAP,GİT..

  ((Sensiz mutlu olabilir miyim? unutabilir miyim? yaşadığımız onca şeyi silebilir miyim? mümkündeğil,seni içimden çıkartıp atamam...biliyorum hiç bir ilaç iyileştiremiyecek açtığın yarayı..senin mutlu olmanı istediğimde yalan..mutlu olma...benim gibi sende mutlu olma..belki o zaman,yeniden dönersin bana..))

  HADİ ZAMAN GEÇİYOR ARTIK GİT..HEM NEDEN SURATIN ASIK? SEVİNMELLİSİN GİTTİĞİNE..ASLINDA SANA TEŞEKKÜR ETMELİYİM.BENİ BU AŞKIN YÜKÜNÜ TAŞIMAKTAN KURTARDIĞIN İÇİN.RAHATLADIM BİLİYORMUSUN? UZAMASINA GEREK YOK ARTIK,GİT..

  ((Gitme sevdiğim,GİTME!! beni bu dünyada bi çare yanlız bırakıp GİTME!! gidip de yüreğimi öldürme..içim acıyor,kanım çekiliyor,kalbim sıkışıyor..ben asıl sensizliğin yükünü taşıyamam gitme..ne olur GİTME!!..))


   
Giderken Beni DeğiL..Yüreğimi DinLe... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dinle beni yüreğim…

  Dinle beni yüreğim…

  melekler mekanı dinle Dinle beni yüreğim… sadece ve sessizce dinle…. ve selam et yüreğim… sevdaya aşka dair ne varsa hepsine selam et. …….. Bir yalvarışla çıkmıştık yola biz…bir haykırışla…umutlarımızı anlatmıştık susayan gönüllere….. biz sevdanın esiriydik yüreğim…. biz aşk askeriydik… Şimdi bir köşede bükükse boynumuz… ağlıyosak hala,incilmişsek yine toparlanma zamanı yüreğim…. bu...
 2. Gidersen kır kalemi benim için....

  Gidersen kır kalemi benim için....

  SEVGİYE HÜZÜN DÜŞTÜ: GİDERSEN KIR KALEMİ BENİM İÇİN yüreğin kalacak satırlarımda, yorgun argındım tutundum sana, benden hiç bir şey olmaz dedin defalarca, asla inanmıyordum sana,inanmıyorum da... peki benden sensiz bir ben olabilirmi artık, yağmurlarla düşerim kırık camlardan, sızarım yalnızlık kuytularına, yaşımdan büyük hüzünlerine düştüm sevginin, merhabası kısa süren elvedalarına...

Sayfayı Paylaş