GiDiCeK....!

яαρ-кızı...

Yeni Üye
Üye
GiDiCeK....!
Biliorum daha yeniyim hemen bu konuya yazmam size garip gelmiş olabilir ama çok bunladım.. farklı düşüncelere ihtiyacım var birilerinin bana bişiler sölemesine...
Canım ablalarım... bana hem akıl vermiş olcksınız hem bana destek olmş olcksınız..
yarın sabah askere gidio ve ben çok kötüyüm..:18:hiç istemiorm.. oofff 15 ay biter mi yaaa?????:18:

:cry_smile::cry_smile:

Cevap: GiDiCeK....!

Öncelikle sizi ve tüm asker yolu bekleyen sevdalıları,anaları,babaları ve tüm sevenleri ALLAH kavuştursun...

beklemek çok zordur bunu en iyi bilenlerdenim diyebilirim ama bir gerçek var ki seven yürek için değil 15 ay 15 yıl olsa bile beklenilir ve her beklenen günün bir sonu gelir.

iki gönül bir olduktan sonra mesafelerin hiç bir önemi yok :)

ALLAH sabır versin dilerim ki göz açıp kapayıncaya kadar geçer 15 ay sizin için :)

ayyyyyyyy canım ya benim askımda bu yıl gidiyo ne yaparım bilmem kelin ilacı olsa hesabı yani offffffffffffffffff

canım benım eşimde en kısa zamanda gıdıcek askere benım ıcınde en az senın kadar zor olucak. üstüne üstlük eşimle 7*24 saat beraberız hepp bırden yanımdan gıtmesı cook zor olucak ama bıde söyle düşün biribirinizi özliceksiniz zorlukları asıcaksınızkı bırbırınıze daha da baglanın dıye. ben öyle düsünüyorum eşim askere gıttıgınde günler zor gecer dıyorum ama o zaman geldımı kendıme hep mesgale ararım bulurum sende öyle yapp sıkma canını canım cooook ıyı anlıyorum senııı ALLAH inş tez zamanda kavusturuz sızı ve sıkma canını bu kadar canımm bak hele bu site zaman gecermıye bırebır buraya gırdıgı zaman ınsan zamanın nasıl gectıgını bılmıyor :D

Bak şimdiden bir gün gitmiş oldu:) zaman öyle çabuk akıp geçiyor ki insan anlayamıyor kendi kendime bile diyorum daha dün lisedeydim şimdi üniversitedeyim:)Allah hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin yeter ki çok fazla üzme kendini hem kendine hem de ona zarar vermiş olursun sonuçta ömür boyu gitmiyor ki telefon diye de birsey var izin günleride var:) ya hiç sesini duyamayıp göremeseydin birde bu yanına bak:)Erkek arkadaşın ya da eşin nereye düştü bilmiyorum ama umarım Allah'ın izniyle sağ sağlim döner:)

Aslında o kadar kötü bi yere gitmedi Çanakkale de... ama insanı kötü yapıo yaaa..:( :( bana çok yardımcı oluosunuz..Allah razı olsun hepinizden....

sıkma canını bitanem hayırlısını düsün hayırlısı olsun bak bıde kendın dedın canakalede iyi bir yerde dedın....

evet ya iyi tarafından bak canakkalede Allah hayırlısıyla gidip dönmek nasip etsin sayılı gün gecer canım sabret
insallah kavusacaksınız

slm cnmm günler sayılıdır geçer merak etme ya başka biryere gitseydi ya seni bırakıp gitseydi o daha kötü olmazmıydı en azında bu vatan borcunu onu ödemeye gitti cnm namus borcu bu şimdi dersin baana demesi kolay sende bekledin miii diye ama eminol ben sevdiğim çocuğu 7sene bekledim halada bekliyorum üzme 15ay nedirkiii gelip geçer üzme kendini alalh emanet olsunnnn sende

Geri