1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

GiDiSiN.....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: GiDiSiN.....

emeğine sağlık canım

GiDiSiN..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hey gidi İlhan Mansız

Hey gidi İlhan Mansız

Hey gidi İlhan Mansız hey.. Çabuk parladı, çabuk söndü.. 2002 Dünya Kupası'nda Senegal'e uzatmalarda attığı o golle hep hafızalarda hatırlanacak. Beşiktaş'ın 2003'te şampiyon olduğu yıl zirvedeydi. Bir yol sonra devre arası operasyonla Japonya'nın yolunu tuttu. Vissel Kobe'de ağır sakatlıklar yakasını hiç bırakmadı. uyum problemini de aşamadı. Ardından Almanya macerası hüsranla...
  2. 'Okuyamıyorsanız Kocaya Gidin'

'Okuyamıyorsanız Kocaya Gidin'

Elazığ'ın Karakoçan İlçesi’ne 4 kilometre uzaktaki Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) yurdunda barınan 28 kız öğrenci, ilçedeki liseye gidebilmek için her gün bu mesafeyi yürüdüklerini belirterek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden servis talep etti. Yazılı başvurularına resmi yanıt verilmediğini söyleyen öğrenciler, okulu bırakmak durumunda kalacaklarını söyledi. Karakoçan'a bağlı köylerden...
  3. Haluk Levent - Sen Gidince

Haluk Levent - Sen Gidince

Sen Gidince Buralardan Sessizce, Buralar Gitmiş Peşinden Gizlice Bazen Bir His Yada Kaçış Tenin Hala Tenimde Dünümdün Düşüm Oldun Kurtar Beni Sen Dün Gidince Buralardan Sessizce Bedenim Çıkmış İçimden Gizlice Bir Aldanış Yada Kaçış Tenin Hala Tenimde Dünümdün Düşüm Oldun Kurtar Beni Kitaplarım Gitti Peşinden Sonra Kahramanlarım Çocukluğum Kayboluverdi Nerdeler? Oyuncaklarım, Oyuncaklarım....
  4. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?

Sayfayı Paylaş