Ginkgo biloba tam olarak ne işe yarar hanımlar?

• Konbuyu başlatan Ginkgo biloba
  • Başlangıç tarihi
G

Ginkgo biloba

Forum Okuru
Ginkgo biloba tam olarak ne işe yarar hanımlar?

Ginkgo biloba kullananlar melek kadınlar kulübü ginkgo biloba ne işe yarar forum'da.​

Arkadaşlar benim babaannem bizde kalıyor biraz unutkanlığı vardı doktora götürdüğümüzde alzehamer başlangıcı dedi doktor. Alzehamer haber hakkında biraz araştırma yaptık hafızayı güçlendirici bir vitamin bulduk gingko biloba diye bir ilaç var daha doğrusu takviye edici bir gıda sanırım bu hafıza güçlendirici acaba alzheimer olan hastalara iyi geliyor mu ne düşünüyorsunuz? Gingko biloba tam olarak ne işe yarar bunu öğrenebilir miyim neye iyi gelir? Eğer ginko biloba kullananlar varsa bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhabalar
Biliyorsunuz ki son yıllarda bitkisel ilaçlar bitkisel otlar oldukça revaçta büyük bir ilgi olduğu kaçınılamaz. Tedavi amaçlı sağlığı koruyucu olarak bitkisel otlar ya da bunun gibi doğal şeylere yönelim artmış bulunmakta. Ginko biloba belki çoğumuzun ilk defa duyduğu bir kelime olabilir ama şunu söylemeliyim ki doktorlarında alternatif tıpçı larında söylediği bir şey var ginko biloba özellikle alzheimer hastalığının belirtilerini azaltır özellikle hasta daha başlangıçta ise hastalığın seyrini çok çok yavaşlatır. Gingko biloba kullananlar bilir ki özellikle yine baş dönmesi kulakta çınlama varsa bunaltı gibi belirtilere de iyi gelir yine sinir hasarı gibi durumları da tedavi edicidir özellikle belleği korurken hatırlamayı hafızayı güçlendirdiği için özellikle ve özellikle alzheimer hastalara önerilir yine de benim size tavsiyem doktorunuza da bir danışın bunların tablet şeklinde satılanları var takviye edici olarak doktorunuzla onaylarsa kullanabilirsiniz.yani eğer babaannenizin başka hastalıkları varsa örneğin tansiyon ya da buna benzer hastalıkları varsa yan etkileri olası olabilir onun için diyorum doktorunuza danışmakta fayda var.

Peki alzheimer hastalığı hakkında neler biliyoruz ya da bilmediğimiz şeyler nelerdir hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Alzheimer tedavisi mümkün müdür" başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bu hastalıkla ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Geri