Git diyemedim ama git

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Git diyemedim ama git
git20kq2.jpg

Vazgeçmeyi baştan kabullenmiş,nasır tutmuş bir yüreğim var artık!

Her zaman vazgeçmek için sevmiştim seni;Çünkü birgun bir yerlerde biteceğini,bitmese bile bitirilecegini biliyordum;ama hiçbir zaman unutmak icin sevmemiştim seni....

Baştan kabullenmiştim gidecegini,yüregimin alevlerle yanacağını.
Herşeye rağmen başlamıştım bu sevdaya,göze almıstım beni bekleyen alevleri,yüreğime saplanmayı bekleyen sivri okları....

Bütün eksiklerinle kabul etmiş;Bütün saf duygularımla sevmiştim seni...

Delilik miydi? Bilmiyorum....

Ve şimdi gidişini sessiz soluksuz izliyorum. Diyecek tek bir sözüm yok;Çünkü bunu biliyordum:Gidecegini,ardından yaşlı gözlerle baka kalacağımı!!

Canım çok yanıyor ama susuyorum,seninde canın yansın istemiyorum.Konuşsam,gözlerimden boşalacak çaglayanı tahmin edebildiğim icin susuyorum.İçimde çiğlik atan kalbimi susturmak icin derin bir nefes alıyorum....

Git demek gelmiyor içimden ama gitmen gerek biliyorum.

"Ağlama sakın ardımdan,sonumuz yoktu bizim,erken olmasi iyi oldu.Biraz canımız acıyacak ama alışacağız" diyorsun.

"Biraz mı??" diyorum icimden BİRAZZ!!!

ve ekliyorsun "Ağlama,ağladığını görmeye dayanamam,üzülürüm....

Yüzümde zoraki bir tebessüm susuyorum....İçimden bir çığlık kopuyor:"Mutlu ol iki gözüm ağlamıyorum.....Herşeye rağmen sevdim seni seviyorum..... Ama birşey söylememek,ağlamamak için sıktığım dudaklarım mani oluyor sözcüklerin dışarı çıkmasına susuyorum....

GİDİYORSUN.......

SUSUYORUM.....

Cevap: Git diyemedim ama git

Çünkü birgun bir yerlerde biteceğini,bitmese bile bitirilecegini biliyordum;ama hiçbir zaman unutmak icin sevmemiştim seni....

ne acıdır insanı mahveder bu duygular ya

Bu yazı çok güzel annem ...Yorum için teşekkürler

Modummm :) benişimm benimm buda diğerleri gibi güzeldi....
Teşekkürler canım benimm

Geri