Gitar Akorları

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Gitar Akorları
sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m
A / La Major

Am / La Minör

B / Si Major

Bm / Si Minör

C / Do Major

Cm / Do Minör

D / Re Major

Dm / Re Minör

E / Mi Major

Em / Mi Minör

F / Fa Major

Fm / Fa Minör

G / Sol Major

Gm / Sol Minör

Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major

Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La Diyez Minör

Db / Re Bemol Major | C# / Do Diyez Major

Dbm / Re Bemol Minör | C#m / Do Diyez Minör

Eb / Mi Bemol Major | D# / Re Diyez Majör

Ebm / Mi Bemol Minör | D#m / Re Diyez Minör

Gb / Sol Bemol Major | F# / Fa Diyez Major

Gbm / Sol Bemol Minör | F#m / Fa Diyez Minör

Ab / La Bemol Major | G# / Sol Diyez Major

Abm / La Bemol Minör | G#m Sol Diyez Minör

Başlayanların İşine Yarayacak 8 Basit Akor
--------------------------------------------------

A

alim

Forum Okuru
sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m
A / La Major

Am / La Minör

B / Si Major

Bm / Si Minör

C / Do Major

Cm / Do Minör

D / Re Major

Dm / Re Minör

E / Mi Major

Em / Mi Minör

F / Fa Major

Fm / Fa Minör

G / Sol Major

Gm / Sol Minör

Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major

Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La Diyez Minör

Db / Re Bemol Major | C# / Do Diyez Major

Dbm / Re Bemol Minör | C#m / Do Diyez Minör

Eb / Mi Bemol Major | D# / Re Diyez Majör

Ebm / Mi Bemol Minör | D#m / Re Diyez Minör

Gb / Sol Bemol Major | F# / Fa Diyez Major

Gbm / Sol Bemol Minör | F#m / Fa Diyez Minör

Ab / La Bemol Major | G# / Sol Diyez Major

Abm / La Bemol Minör | G#m Sol Diyez Minör

Başlayanların İşine Yarayacak 8 Basit Akor
--------------------------------------------------

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları
Sevdan Bir Ateş Akorları, Sevdan Bir Ateş Şarısı Gitar Akorları Merhaba Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin ricası üzerine bu yazımızda sevilen şarkı Sevdan Bir Ateş'in gitar akorlarını sizlerle de paylaşmak istedik...
Akor-Tab-Nota 0
Can Bonomo gitar akorları Can Bonomo gitar akorları
Can Bonomo Şarkıları gitar akorları Can Bonomo Bana Bir Saz Verin gitar akorları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Can Bonomo'nun şarkılarının gitar akorlarını, sizlerle ve gitar çalan misafirlerimizle paylaşıyoruz. İşte size...
Akor-Tab-Nota 0
Nil Karaibrahimgil - Seviyorum sevmiyorum gitar akoru Nil Karaibrahimgil - Seviyorum sevmiyorum gitar akoru
İntro: F#m Bm G e-2-22-44-44-55-55-55&99-9&10-9-7-5-5&7-77-55-7-5-) 2 kez B-------------------------------------------------)...
Akor-Tab-Nota 0
Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor) Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor)
gözlerime cizdim seni akor gözlerime çizdim akor çizdim seni gitar notaları kırık gitar notaları G#m B Geçiyor günler yine benden habersiz A C#m B Gidiyorum gidiyorum buralardan sensiz A B A G#m Resmini aldım karşıma ağlıyorum sessiz sessiz...
Akor-Tab-Nota 0
GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları
caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var Dm Gece yarısında eski yağmurlar Am Şarkı söylüyorlar sessiz usulca E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Am Deli dolu...
Akor-Tab-Nota 1