Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Giysileriniz için yaka süslemeleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

yaka süsleme yaka süslemeleri süsleri elbise süslemeleri elbise süsleme modelleri
    Hanımlar bluzlarınıza,penyelerinize,kazak ve elbiselerinize bir hava katmak isterseniz eğer size birkaç yaka süsleme modeli öneriyorum.Eskimiş giysilerinizede yapıp uygulayabilirsiniz.Giysilerinize hoş görünüm sağlayacaktır.

Giysileriniz için yaka süslemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İç yağının zararları

İç yağının zararları

iç yağı, nedir, zararları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Uzmanlar iç yağının alışkanlık yaptığını açıkladı.Yemeklere lezzet veren ve özelliklede Fastfood yiyeceklerde olan iç yağı, sağlık açısından zararlı Melek'lerim. Kardiyoloji Uzmanı Doktor Mustafa Erkul, Türkiye’de hamburger ve kola ile tanışma yaşının 1′e indiğini ve bu çocukların 20 yıl sonra kalp hastası olacaklarını...
  2. Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

yeni yıl yılbaşı yılbaşı hediyeleri yılbaşı mesajları Hersene benim evimi aynı süslemekten sıkıldım artık yeni dekorlar yeni dekoratif eşyalar istiyorum diyorsanız bu konumuz tam da size göre melekler. Hersene evimizi süslemek gelenek haline geldi melekler:) yok am ağacı yok renkli ışıklar, abajurlar, objeler derken bağımlılık haline geldiğini hissediyorsunuzdur. Evinizi bu yılbaşında...
  3. Saçlarınız İçin Argan Yağı

Saçlarınız İçin Argan Yağı

Saç İçin Argan Yağının Faydaları Saç İçin Argan Yağı ve Yararları Saç İçin Argan Yağı Maskesi Argan yağı saç bakımında önemli bir yer tutan bir ürün melekler :) Birçok güzellik uzmanı tarafından saç tedavilerinde kullanılan argtan yağı ve faydaları hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz :) Argan Yağı Ve Faydaları Neler Kuzey Afrika’nın gelişmiş ülkeleri arasında bulunan Fas’ta yetişen...
  4. 2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler

2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler

Bu sayfa; 2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düğün organizasyonlarında salon süslemelerinin en can alıcı noktası gelin-damat masalarıdır. Herkesin gözlerinin gelin ve damatta olacağı o özel gecede, yeni evli çiftin oturacakları masa da son derece şık ve zarif olmalıdır. Özel tüller, çiçekler ve çeşitli materyaller kullanılarak...

Sayfayı Paylaş