1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Gizli kapaklı sehpa modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kapaklı kitaplık modelleri
    Gizli kapaklı dedim, çünkü gerçekten bu sehpaların saklayıcı özellikleri var.Saklamak istediğiniz evrak, dergi,gazete,broşürlerinizi koyabilirsiniz.
    Özelliklede sehpaların üstünde kalabalığı sevmeyenler için ideal bir tasarım.

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çok beğendim ben
    teşekkür ederim

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok yaratıcı modeller...

Gizli kapaklı sehpa modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasımpatı Dantel Sehpa  modeli

Kasımpatı Dantel Sehpa modeli

dantel sehpa modelleri sehpa modelleri dantel Her ne kadar dantelin modası geçti desede bazıları bi genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardan biri olan dantel modellerde sizlere kasımpatı dantel sehpa örneğini ve yapılışını veriyorum şimdiden kolay gelsin hanımlar=) 6-7 zincirden halka yaparak başlayın 12 tane tek zincir genişliğinde kutucuk yapın ikinci sırada Üçüncü sırada ise her kutucuğun...
  2. Sehpa modelleri...

Sehpa modelleri...

sehpa modelleri Arkadaşlar ben bu sehpaları çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.
  3. Gizli kapaklı çalışma köşesi:)

Gizli kapaklı çalışma köşesi:)

Çalışma massı örnekleri Dolaplı çalışma masası Dağınıklığı sevmiyorsanız bu kapaklı çalışma köşesi tam szie göre meleklerim. İşiniz bittiğinde çalışma masnızı kapatın dağınıklığınız dolabın içinde kalsın. Çalıışcağınız zamanda kaldığınız yerden devam edin. Çocuk odası dekorasyonu içinde iyi fikir.
  4. İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

Yatak odası dekorasyonunuzda İkea ürünlerinden faydalanmak istemez misiniz? Kaliteyi, uzun ömürlülüğü ve her cebe uygunluğu ile İkea mağazaları birçok kişinin tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır. Siz de bu sene yatak odasına dolap almak isteyenler arasında iseniz aşağıya eklediğim sürgü kapaklı gardırop modellerine göz atmaya ne dersiniz? İkea pax - 600 TL Dar yatak odanıza...
  5. İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

Dekorasyonlarımızı çeşitlendiren en önemli ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır sehpa modelleri. Evimizin bir köşesine yerleştirip sadece görünüm açısından değil de her ihtiyaç duyduğumuzda faydalanabileceğimiz bir dekor ürünüdür sehpalar. Oda dekorasyonlarınıza şık görünümler yakalamanıza yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kullandıkça iyi ki böyle bir sehpam var diyebileceğiniz şıklıkları...

Sayfayı Paylaş