1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Gizli sivilce yok edici maya maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

maya sivilce sivilceler için maya maskesi maskesi sivilce için sivilcelere Sivilce için maya maskesi

< Konu Resmi..>
    Gizli sivilce yok edici maya maskesi

Malzemeler: Bir paket kuru maya ve su.

Maskenin hazırlanışı: Mayayı bir kabın içine koyduktan sonra üstüne damla damla su ilave edin. Bunu yaparken her damladan sonra çok iyi karıştırmaya dikkat edin. Orta yoğunlukta bir macun kıvamına ulaştığı zaman hazır olmuş demektir.

Maskenin uygulaması: Hazırlanılan bu karışımı patlamış veya patlamak üzere olan sivilcelerinizin üstüne nokta nokta sürün.

İster yüzünüzde, isterseniz de vücudunuzda kullanabileceğiniz bu karışım 30 saniyede kuruduğu için rahatlıkla maskenizle uyuyabilirsiniz.

Sonuç: Maya bakterileri öldürdüğü için sivilceleri de yok etme gücüne sahiptir. Böylelikle yıllardır savaştığınız sivilcelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

nursena94 bunu beğendi.
Gizli sivilce yok edici maya maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kozmetiklerin tedavi edici özelliği yok

Kozmetiklerin tedavi edici özelliği yok

Kozmetikleri; vücudun dış kısmına uygulanan, herhangi bir etken madde içermeyen temizlik ya da koruma amaçlı kullanılan ürünler olarak tanımlayan Yrd. Doç. Dr. Altan Yüksel, kozmetik ürünlerin sadece makyaj malzemesi olarak değerlendirilmesinin doğru olmadığına dikkat çekti. Yüksel, şampuan, sabun, saç boyası gibi ürünlerin de kozmetik olduğuna işaret etti. Kozmetikleri pasif ve aktif...
  2. mantık evliliğimi yaptı yoksa

mantık evliliğimi yaptı yoksa

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti..... yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu...... HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI! İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ... Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı. 'Benim zaman zaman değişen bir...
  3. Sivilce yok edici maske

Sivilce yok edici maske

sivilce yok edici maskeler sivilce yok edici maske ben sivilceleri eden maske izlerini eden Melişlerim yüzünüzdeki sivilceler canınızı sıkması bu maskeyle sivilcelerinizden kurtulun:) Maskenin hazırlanması:Mayayı bir kaba koyun ve üzerine damla damla su ekleyin.Bunu yaparken her damlanın ardından çok iyi karıştırmaya dikkat edin.Orta yoğunlukta bir macun kıvamına ulaştığında hazır olmuş...
  4. Sivilceler İçin Kuru Maya

Sivilceler İçin Kuru Maya

kuru maya nasıl kullanılır sivilceler karşı kuru maya, nasıl kullanılır, nasıl hazırlanır, maya maskesi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evlerimizde kullandığımız mayanın bir sivilcesavar olabileceğini düşünür müydünüz?Eğer kokusu sizi rahatsız etmeyecekse bu maskeyi kesinlikle öneriyoruz.. Malzemeler: Bir paket kuru maya ve su. Maskenin...
  5. Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir ? Bıktım bıktım bu sivilcelerden ne olur bana da yardım edin Sivilceler nasıl yok edilir :S

Sayfayı Paylaş