Etiketler:
  1. glifor

glifor Forum Okuru

glifor kullananlar buraya

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında glifor tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar bir süre önce glifor kullanmaya başladım zayıflamaya etkisi oluyormuş ama şu ana kadar çok büyük bir etkisini görmedim aranızda benim gibi glifor kullanan varsa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi kullananlar için soruyorum ne zamandır kullanıyorsunuz kilo verebildinizmi yan etkileri oluyormu benim kullanmaya başladığımdan beri sanki biraz midem bulanıyor acaba gliforun yan etkisi olabilirmi

glifor kullananlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral kullananlar buraya!

Spiral kullananlar buraya!

ria kullananlar spiral kullananlar spiral şikayetleri çıkartma kullananların yorumları Hanımlar doğum kontrol yöntemlerinden biri olan spiral kullananlar varsa bizimle görüşlerini şikayetlerini falan paylaşsınlar.Ben 6 sene spiral kullandım ama hem kaymış hemde enfeksiyon yapmış spiral o yüzden doktor çıkarmak zorunda kaldı şu anda vücudumu dinlendiriyorum.Sizlere yan etkisi oldumu hiç peki...
  2. klomen hapı kullananların yorumları burada

klomen hapı kullananların yorumları burada

klomifen sitrat ile hamile kalanlar benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye...
  3. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  4. Günlük ped kullananlar merak ettiklerinizin yararlı mı zararlı mı burada

Günlük ped kullananlar merak ettiklerinizin yararlı mı zararlı mı burada

günlük ped kullanmanın zararları,günlük ped alırken nelere dikkat etmeli,günlük ped nasıl kullanılır,günlük ped hakkında bilgiler Günlük pedler, çoğu kadının imdadına yetişmiştir bu zamana kadar. Eğer çok fazla akıntınız varsa uzun süreli bir ped kullanamayacağınız için günlük ped kullanmanız gerekmektedir. Ama bu pedlerin değişimi de oldukça sık yapılmamalıdır. iki saat gibi bir kısa sürede...
  5. Çikolata kahve saç rengini kullananlar buraya...

Çikolata kahve saç rengini kullananlar buraya...

Arkadşlar beyaz tenliyim Fahriye Evcen cildi gibi bir cildim var yani şuan ki saçlarım kahve tonlarında bu çikolata kahvesi var palettenin acaba normal kahve üzerine hemen tutar mı? Akma yaparmı çok güzel bir ton fahriye evcen de bir ara kullanmıştı bu rengi acaba kendim evde yapabilir miyim?

Sayfayı Paylaş