Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar
Kızlar şimdiye kadar bi çok şampuanı denedim en iyisi denilen loreal profesyonel seriden tutunda Kerastase' a kadar
market şampuanlarının en ucuzundan en pahalısına kadar da.

ama son 3 gündür gliss' in yeni çıkardığı seriyi kullanıyorum
belki karar vermek için kısa bi süre ama
gerçekten sanıyorum ki aradığım şampuan bu
saç tipim kalın telli gür inatçı ve sert
bunun üstüne boyama saç açma işlemleri de eklenince
içinden çıkılmaz bi durum aldı saçlarım

ilk kullanımda pek fark etmedim yıkarken
kreminin değişik bi yapısı var su gibi ama çok etkili
saçlarım ıslakken al işte şampuan mezarlığına el sabunu olmak üzere gidecek
bi şampuan daha dedim kendi kendime

ama saçlarım kuruduktan sonra bi yatışmış sakinleşmiş o yıpranan yerlerin daha uslu
başlı durduklarını gördüm
ertesi gün maskesini de denedim sonuç bu kez daha iyiydi ıslakken
kuruduğunda yine şık bi manzara
ben 3 ürünü kapmanya vardı 21 liraya aldım aldığım yerde sıvı durulanmayan saç kremi yoktu
bulursam onu da denerim sanırım

Saç bakım uzmanı Schwarzkopf tecrübesiyle Gliss’in yeni serisi Gliss Ultimate Repair saçlarınıza her yıkamada profesyonel bir bakım ve onarım sunuyor. Çok Yıpranmış, kuru ve ekstra hasara uğramış saçlar bile, içeriğindeki 3 kat sıvılaştırılmış keratin ile ilk yıkamadan itibaren saça güçlü, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. Şampuan, saç kremi, onarım ve parlaklık çift fazlı bakım spreyi ve saç bakım maskesi ürünleri ile komple bakım ve onarışampuanm sağlayan Gliss Ultimate Repair, saçlarınızın en güvenilir dostlarından. Yüksek ısılı, güneş ışınları ve denizden ciddi şekilde hasar gören saçlar yüzde 100’e varan göz görülür farklılık kazanıyor. Gliss Ultimate Repair, saç kökünden ucana kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek ekstra onarım sağlıyor ve saçı sağlığına geri kavuşturuyor. Özelliklede yazın ihtiyaç duyacağınız bu seri ile daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz

Geri