1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çapraz çanta modelleri 2011 gnc, çanta, modelleri, renkleri, fiyatı ne kadar,2011 sezon, renkli çantalar, ufak askılı, çapraz çantaları burada bulabilirsiniz

Meleklerim gül şeklinde olan ve benim çok hoşuma giden Gnc Çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Ücreti 29,90 tl

Her rengi mevcuttur.

Gnc 2011 Sezon Çapraz Aslılı Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010-2011 sezonun trendleri

2010-2011 sezonun trendleri

2011 inleri Sevgili bayanlar; 2010-2011 sezonu için henüz gardrobunuzu oluşturmadıysanız bakın bu sezon hangi renkler, hangi elbiseler, nasıl bir tarz ve stiller moda önce onu bir size açıklayayım sonra alışverişe başlayıp gardrobunuzu doldurmaya başlayabilrisiniz:):):) 2010-2011 sezonunda tamamen özgürüz son derece rahat salaş ve kuraldışı harika kıyafetler bizi bekliyor. Kesinlikle...
  2. 2011 Okul çantaları

2011 Okul çantaları

nike okul çantaları 2011 okul çantaları 2011 2010/2011 yeni eğitim öğretim yılının açılmasına şurda sayılı günler kala şimdiden okul alışverişleri başlamışken tüm öğrenciler için en yeni okul çantası modellerini sunuyorum.Fikir olması açısından sizlere içlerinde marka çantalardanda modeller paylaştım.Belki içinizde marka olayına karşı çıkanlar olabilir ama dip not olarak şunu belirtmek isterim...
  3. 2011 çantaları

2011 çantaları

2011 çantaları 2011 cantalari Her kadının olmazsa olmazı çantalar,bu seneki tasarımlarıylada hepimizin beğenisini kazandı.Farklı modelleri ve farklı renkleri ile giyimimize uyum sağlayan çantaların, kış için çoğunluk olarak bayanlar tarafından tercihi siyah renkte olanlar.Her giydiğime uyum sağlar diyerek alacağımızı siyah çantaların bir kaç modelini sizlerle paylaşmak istiyorum....
  4. 2011 Yaz Sezonu Gömlekleri

2011 Yaz Sezonu Gömlekleri

gömlekler kız gömlekleri 2011 yaz gömlekleri 2011 Yaz sezonu gömlekleri bir taraftan göz kamaştırırken diğer yandan ise düşmanlarınızı çatlatmanızdaönemli rol oynuyor:)
  5. Sezonun Modası Kutu Çantalar

Sezonun Modası Kutu Çantalar

kutu çantalar kutu çanta modası kutu çanta modelleri 2012 Son zamanlarda iyice moda olan kutu çantalar, bana eskiden kullandığımız beslenmeleri hatırlatıyor melekler :) Kısa zamanda mağaza vitrinlerinden pazar satıcılarına kadar her yerde görmeye başladığımız çeşit çeşit kutu çantalar özellikle gençler tarafından rağbet görse de ne kadar süreyle revaçta kalır bilinmez. Eğer siz de farklı ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş