1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  15.174
  Beğenilen Mesajlar:
  2.278
  Ödül Puanları:
  113

  Gnc arginmax mens sperm hızlandırıcı ilaç

  Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  arginmax nedir,arginmax ne için kullanılır,arginmax sperm kuvvetlendirici ilaç,eşi arginmax kullanıp hamile kalanlar,arginmax hakkında bilgiler < Konu Resmi..>  GNC - Arginmax, yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda geliştirilen patentli formülasyonu ile, cinsel performansı desteklemek amacıyla özel olarak geliştirilmiş, bitkisel kaynaklı bir beslenme desteğidir.

  Benzersiz formülasyonu ile cinsel performansı desteklemesinin yanı sıra içerdiği seçkin vitaminler, önemli antioksidanlar ve selenyum, çinko gibi minerallerle de vücudun günlük ihtiyacına ekstra destek sağlamaktadır.

  Formülasyonunda bulunan L- Arginine önemli bir amino asit olup nitrik oksit kaynağı olarak kılcal damarların genişlemesini sağlar ve cinsel performansta anahtar rol oynar. Yine içeriğinde yer alan Ginseng, yıllardır cinsel isteği ve performansı artırdığı bilinen önemli bir bitkisel destektir.Formülasyonun diğer bir önemli unsuru olan Ginkgo Biloba, dolaşım sistemini destekleyerek performansa katkı sağlar. A, C, E vitaminleri majör antioksidanlar olarak rol oynarken, B vitaminleri enerji metabolizmasını desteklemeye yönelik olarak formülasyonda yer almaktadır.

  Selenyum, antioksidan olarak vücutta hücre sağlığı ve gelişimine destek olurken, Çinko pek çok önemli vücut fonksiyonunda rol oynar ve normal yenilenme sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır.Men’s Arginmax, erkekler için formüle edilmiş fonksiyon arttırıcı bir üründür. Formülündeki L-Arjinin nitrik oksit öncül maddesi olarak görev yapar. Nitrik oksit üretiminin uyararak servikal mukus sekresyonunu artırmaktadır. Nitrik oksit kan damarlarını genişleterek yeterli oksijen alınmasını sağlar böylece cinsel ve fiziksel performansın artmasına yardımcı olur. L-arjininin sperm fizyolojisi üzerine yapılmış çalışmaları incelendiğinde sperm oluşumu ve hareketliliği ile ilgili olumlu özellikleri gözlenmiştir.

  Ginkgo Biloba ve Ginseng gibi bitkiler kan dolaşımını hızlandıran etkileri ile enerji desteği sağlamaktadır. Formül; günlük yaşama destek sağlayacak A, C, E vitaminleri gibi antioksidanlar, B kompleks vitaminlerinin tamamı, erkek sağlığında önemli olan selenyum ve çinko mineralleri ile kuvvetlendirilmiştir.

  Çinko ve selenyum sperm hücresi gelişimi için esansiyel minerallerden olup çinko eksikliği seksüel yetersizlik ve erkek infertilitesi (kısırlık) ile ilişkilendirilmiştir. Yapılan çalışmalarda selenyum ve E vitamininin beslenme desteği olarak kullanılması ile sperm hücresi yüzdesi, canlı sperm yüzdesi ve sperm hareketliliğinin arttığı gözlenmiştir.

  Women’s Arginmax ise kadınlarda performansı desteklemek ve artırmaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş bir beslenme desteğidir. İçerdiği l-arjinin nitrik oksit regülasyonu ile kaslarda gevşeme, klitoral kan akışı ve servikal mukus salgısının artışını sağlayarak cinsel istek ve performansı iyileştirir.

  Formülasyonda bulunan B vitaminlerine ilaveten A, E ve C vitaminleri, kalsiyum, demir, çinko gibi minerallerle enerji metabolizmasını aktive ederek performansa katkı sağlamaktadır. İçerdiği Kore Ginseng, Ginkgo Biloba, Turnera gibi bitkisel destekler fiziksel ve cinsel performansın artırılmasında oldukça önemli olup dolaşımı hızlandırır, enerji metabolizmasını desteklerler. Damiana bitkisi olarak da bilinen Turnera yaprağı bileşenleri sayesinde hormonal lokal uyarıcı etkiler gösterebilmektedir.

   
Gnc arginmax mens sperm hızlandırıcı ilaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ilaç

  ilaç

  İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
 2. erkekler mens olursa:)))‏

  erkekler mens olursa:)))‏

  osman abi sen hangisinden kullaniosun kanatli mi +erkek adam kanatli kullanmaz hasim! -aysel! +noldu hikmet -ben bu ay geciktim ya +ayy napicaz -abi herseye sinirleniyosun ya sen boyle degildin +ya kusura bakma murat ilk gunum be karnim agriyo -abi manyak misin niye beyaz tayt giydin +ne bilim hocam bunun reklamlarinda hep beyaz tayt giyiyolar -fethi abi aksama hali saha maci var...
 3. Sperm Tahlili

  Sperm Tahlili

  sperm rengi sarı sperm morfoloji bozukluğu tedavisi olması gereken sayısı şekil bozukluğu tedavisi Kısırlık nedeniyle tetkiklere önce sperm tahlili (spermiyogram) yapılarak başlanılır. Çünkü hiç sperm çıkmaması ya da içinde üreme hücresi bulunmaması ya da şekil bozukluğu göstermesi gibi değişik nedenler karşısında uygulanacak tedavi yöntemleri de belirgin farklılık gösterir. Sperm tahlili...
 4. Metabolizma Hızlandırıcı Çaylar

  Metabolizma Hızlandırıcı Çaylar

  metabolizma hızlandırıcılar Metabolizmanızın çok yavaş çalıştığını düşünüyorsanız sizlere doğal yollardan metabolizmayı hızlandırıcı bitki çayları hakkında bilgileri sunuyorum. Metabolizmayı hızlandıran bitki çayı tarifi. Selahattin Dönmez metabolizma hızlandırıcı çay formülü. Metabolizmanız yavaşlayınca kilo almaya başlarsınız. Metabolizmanın hızıyla kilo almayı şöyle açıklayabiliriz....
 5. Arginmax-mens (sperm artırıcı ve hızlandırıcı) Kullanan var mı?

  Arginmax-mens (sperm artırıcı ve hızlandırıcı) Kullanan var mı?

  Kızlar eşimin sperm sayısında düşüş ve sperm yapısında bozukluk olduğu söylendi, 5-6 ay önce yapılan testlerde eşimin sonuçları çok iyiydi doktorlar varikoselden şüphelendi ama bu düşüşün sebebini anlamak için bu gün renkli dopler çekildi doktor varikosel yok hatta hiçbir sorun yok sizde demiş:S Bu sonuçların giderilmesi için tamamen doğal olna Arginmax-men's (GNC) önermiş, ben biraz...

Sayfayı Paylaş