gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

go girl dergisi röpörtajı

Konu, 'Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

go girl dergisi go girl dergisi oku yabancı erkek dergileri fiyatı go girl dergisindeki grup hepsinin üyelerinin el yazısı ile röpörtajı burada

go girl dergisi röpörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gonca

gonca

Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır. Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır. Rüyada gonca görmek, yakında başarılı olup huzur içinde yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada bir çiçek veya bir gül goncasi görmek, çok sevaba girecek bir ise giriseceginize ve o isi yapmakla halk nazarinda saygin bir kimse olarak taninacaginiza, goncayi alip...
  2. Hadise Röpörtajı

Hadise Röpörtajı

hadise röportaj hadisenin röportajları hadise röportajları Hadise Şu sıralar İngilizce ve Türkçe parçalardan oluşan yeni albümünün son hazırlıkları için stüdyoda olan, Belçika’da yaşayan Hadise ile bir araya geldik ve hem albümü hem de şu sıralar ekranlarımızda yer alan yeni videosu “Deli Oğlan” hakkında konuştuk. “DELİ OĞLAN” YENİ BİR ALBÜMÜN HABERCİSİ. BİLDİĞİMİZ KADARI İLE...
  3. Sıla Röpörtajı

Sıla Röpörtajı

Sıla Müzik dünyası yepyeni bir isime merhaba dedi... “...Dan Sonra” isimli parçası ve ilginç klibiyle dikkat çeken Sıla ile müzik geçmişi ve albümü hakkında konuştuk. ALBÜM AŞAMASINA GELENE KADAR UZUN BİR MÜZİKAL GEÇMİŞİNİZ VAR ASLINDA. SİZİ UZUN SÜREDİR SAHNELERDE DİNLEYEBİLİYORUZ. GEÇMİŞİNİZDEN BİRAZ DA SILA’YI YENİ TANIYACAK DİNLEYİCİLERİN İÇİN BAHSEDEBİLİR MİSİN?...
  4. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...
  5. Redd röpörtajı

Redd röpörtajı

redd röportaj Redd Önümüzdeki günlerde askere gidiyorsunuz. Askere gitmeden önceki son projelerinizden bize bahseder misiniz? Güneş Duru: Ağustos’un ortasında hepimiz askere gideceğiz. Davulcumuz zaten askerdeydi 8 aydır. Ocak sonu Şubat başı gibi dönmüş olacağız hepbirlikte. Gitmeden önce 20 Temmuz’da Ghetto’da unpugged bir konserle İstanbul’a kısa bir veda konseri...

Sayfayı Paylaş