Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

göbeğimdeki kıllardan nasıl kurtulurum yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok utanıyorum ama göbeğimde kıllar var. Yaşım daha 24 ve bekarım.Nasıl evlenirim bilemiyorum.Kendimi çok kötü hissediyorum.Bu kıllardan nasıl kurtulurum? :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında kullanacağınız yöntemler şunlar arkadaşlarım, cımbızla almak, bioder kullanmak, oksijenli su kullanmak vs vs ne yaparsanız yapın yinede çıkacağını göreceksiniz. Bu tür durumda kılları sarartmak en mantıklısı gibi geliyor banada. Sir ağdada kullanabilirsiniz. İğneli epilasyon için duyduğum kadarı ile daha iyi sonuçlar alınıyormuş. Yinede bu işi yapan epilasyon merkezlerinden daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.Bundanda sonuç alamam diye uğraşanlar için lazer epilasyon öneriyoruz. Eğer hormonal bir sorununuz yok sa ( ki testinizi yaptırıp doktora sorabilirsiniz ) en iyisi lazer epilasyondur arkadaşlarım.

göbeğimdeki kıllardan nasıl kurtulurum yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Akneleriniz güzelliğinizi lekeliyorsa, sorununuzun çözümü oldukça kolay.. Aknelerden kurtulmak için İhtiyacınız olan temizleyiciler, ıslak pamuk ve su.. İşte adım adım aknelere veda etme yolları.. İlk adım: Hayatınızda hiç sivilcelerinizi sıkmamış olabilir, sabun, diyet ve deterjan gibi etkenler akne oluşumunu tetikliyor olabilir. Bu nedenle bunları değiştirin ya da kullanım sonrası akne...
  2. Sınav kaygısından nasıl kurtulurum?

Sınav kaygısından nasıl kurtulurum?

Biliyorsunuz yakında ilköğretim okullarının ve diğerlerinin sınavların var birçok öğrenci şimdiden sınav kaygısını yaşar oldu sizlere sınav kaygısından nasıl kurtulursunuz yolanda faydalı bilgileri sunuyorum Duygusal algılama uzmanı Mustafa Kılınç SBS ve ÖSS’ye girecek öğrenciler için sekiz dereceli gevşeme tekniği öneriyor. Sınavlara girecek öğrencilereSınav kaygısından kurtulmak için...
  3. Karın yağlarıımdan nasıl kurtulurum?

Karın yağlarıımdan nasıl kurtulurum?

Bir çok kişi karın bölgesi yağlarından şikayetçidir ve bu uğurda bir çok diyet ve zayıflama yöntemleri dener. "Karın yağlarımdan nasıl kurtulurum" diyen Melek'ler; buyrun... Karın veya göbekte toplanan yağların sebebi genetik, metabolik yahut hormonal faktörler olabiliyor. Eğer kanda insülin hormonun fazlalığı ve insüline cevapsızlık ile nükseden "insülin direnci...
  4. nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

Kardeşime bir söz verdim hay vermez olaydım. Uçurtma yapmam gerekiyor, yoksa beni yiyip bitirecek. Nasıl yapılır bu uçurtma?
  5. Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Bu konu; nazif karayı kurtaran delil hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez disi haline gelen "Karadayı" enteresan konusuyla izleyiciyi çekmeye devam ediyor. Gelecek hafta 16.bölümü yayınlanacak olan dizide Mahir Kara bu kez babasını ipten döndürecek bir delil bulacak. İşte yeni bölümün konusu... Mahir Kara, Komiser Yasin'in...

Sayfayı Paylaş