göbek pirsingi

ayşşe

Yeni Üye
Üye
göbek pirsingi
göbek deldirme rüyada kulak deldirmek pirsingli kızlar pirsingler göbek pirsingi
kızlar arasınızda göbeğini deldiren varmı bana yardımcı olurmusunz varsa bi resminizi paylaşırmısınz bide çşitler hakknıda bilgisi ve nasıl deliniyo onu sorcam çok acıyo mu lütfen cvp larınız bekliyorum

Canim konun yanlis yerde sanirim,oyunlar bolumunde degilde,dert kosesinde olmali,neyse arkadasim yaptirmisti,yanilmiyorsam kurdanla deliyorlarmis,yada aklimda oyle kalmis.

canım ben deldirmedim ama çok acıyo bunu söyliyim benim arkadaşım deldirmişti ama çok güzel pirsingler var

Canım ben 2 kere yaptırdım..sıkıldığım için çıkardım..hiç acımıyo kulak deldirmek bile daha çok acıyo onun yanında..emin ol hiç acımıyo..yaptıranlar eminim acımıyo dicek hepside..ohh git yaptır canım harika oluyo:)

Bence cok gereksiz birsey,kulak gibi degilki sonucta,kulak icin bile risk var,helede gobek icin bunun iki,uc kati risk vardir,heryerde yaptirmayin ve hijyene cok dikkat etmek gerekli.Bir arkadasim burnuna yaptirmisti cok kotu enfeksiyon kapti,biraz tehlikeli isler bunlar.

keşke benim de derdim pirsing olsa ... insanların okadar fazla sıkıntısı varkı inan ben olsam dert köşesine yazmazdım bunu . en azından utanırdım... .... !!!!!

:)))) son mesajdan sonra kmse birsey yazmamıs arkadasımız fikir almak istemiş.
bende yaptırmayı düsünüyordum ama yaptıran birkac kisiye sordum
bi arkadasın kışın kazağı takılmş dikişlik olmus göbeği :S
hijyen gercekten önemli deldireceğin yerde
eğer bsit biryerde yaparsan acırda cekersinde..

Geri